Jak nakupovat zodpovědně a vytvořit si udržitelný šatník? Máme návod

Lindex představil podzimní kolekci a koncept ,,Váš chytrý šatník,,!
12574

A o co vlastně jde? Vypátrali jsme pro Vás detaily!

Švédská oděvní značka Lindex chce přivést své zákazníky k zodpovědnému nakupování a inspirovat k vytvoření udržitelnějšího šatníku.

Co si pod tímto pojmem představit?

Koncept Váš chytrý šatník zákazníkům pomůže ve třech krocích, kterými jsou nalezení dobře padnoucích modelů a oblíbených barev i přidání dalších speciálních kousků, které zákazníkům dělají radost.

 

Prostřednictvím rad od stylistů pro vytvoření různých kombinací a dalších módních tipů chce společnost Lindex inspirovat své zákazníky a povzbudit je, aby našli svůj vlastní styl. Tento koncept slouží k tomu, aby vedl zákazníky ke zodpovědnému nakupování a vytvoření chytřejšího šatníku.

Chytrý šatník je jedním ze způsobů, jak učinit každodenní život udržitelnější, strávit méně času při výběru oblečení, a vyhnout se tak frustraci. A ruku na srdce, kdo z nás ráno nestojí před zaplněnou skříní a neví, co na sebe?

Tápete a hledáte svůj osobitý styl? Žádný problém - Lindex nabízí služby osobního stylisty bezplatně ve vybraných prodejnách. Tak vezměte kamarádku a udělejte si cool holčičí odpoledne s profesionály za zády!

Celá kolekce je dostupna v prodejnách Lindex Česká republika a najdete ji také na www.lindex.com.

Nevíme jak vy, ale my se nemůžeme dočkat až vyrazíme na nákupy!