Reklama

Jak se obléknout na nákupy? Pohodlí, správné prádlo a pantofle jsou základ!

Zkoušení oblečení ve zkušebních kabinkách nemusí být otrava. Stačí se na to správně připravit!
Reklama
12470

Po návštěvě několika málo obchodů a vyzkoušení pár kousků oblečení nás nakupování zpravidla přestane bavit. Nyní to ale chceme změnit. Chceme si náš plánovaný shopping užít, nakoupit s rozmyslem věci, které nám dokonale sednou, budou ladit se zbytkem našich šatníků, a které během pár týdnů nevyjdou z módy. Na to však potřebujeme dostatek energie a hlavně trpělivosti. To stále svlékání a oblékání člověka unaví. Proto si to tentokrát musíme co nejvíce zjednodušit.

1. Pohodlné basic kousky

Základem nákupního outfitu by měly být pohodlné kalhoty, které nás nebudou nikde tlačit a škrtit a ideálně basic tričko, které rychle svlékneme i oblékneme a bude se hodit ke všem kalhotám a sukním, které si budeme zkoušet.

2. Šikovné spodní prádlo

Nejhorší možnou volbou je tmavé prádlo. A nejlepší? Jednoznačně tělová podprsenka s variabilními ramínky. Dobře však poslouží i jakékoliv jiné světlé prádlo.

3. Nazouváky

Co zkušební kabinka, to zouvání, nazouvání, zapínání či zavazování tkaniček. Otrava, že? Pantofle, mokasíny či v chladnějších dnech slip-on tenisky to však vyřeší.

4. Žádné teplé objemné svršky

Nakupování je tak trochu kardio. Proto je pravděpodobné, že se po pár minutách zahřejete natolik, že sako ani jiná bundička nebude třeba. Kam ale s ní? Nejlepší možností je zabalit se na první chvilky do velkého šátku, který pak pohodlně složíte do kabelky.

5. Velká kabelka je základ

Do velké kabelky! Malé psaníčko nebo crossbody je na nic. Potřebujete si přece někam uložit nakoupené drobnosti a alespoň lahev s vodou, no ne?

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama