Nápad na vánoční dárek? Přizpůsobte výběr typu osobnosti!

Mají vaši přátelené i členové rodiny vše, na co si vzpomenou? Nevadí! Zkuste je obdarovat něčím, co vůbec nečekají, ale stoprocentně je potěší!
11801

Milovník domácího krbu

Pokud máte mezi svými známými někoho, komu je milejší relaxovat v bezpečí domova s knížkou v ruce, než cestovat a toulat se večer po městě, jedná se s největší pravděpodobností o milovníka domácího krbu. Je to člověk, který skutečně rád zkrášluje svoje hnízdo. Seznam dárků je v takovém případě opravdu dlouhý.

„Pro zimní období bude tou správnou volbou vlněný pléd či měkký župan. Stylový šálek s dvojitým sklem či subtilní zrcadlo se zlatým rámem - to jsou jemné doplňky, které jistě přinesou úsměv na tvář milovníkovi domácího pohodlí.” říká Marta Suchodolska, kreativní ředitelka Westwing.

Vzhled v centru pozornosti

Hodiny strávené v koupelně, kosmetické novinky v malíčku, skvělý vzhled a forma. Poznáváte někoho známého? Péče o vzhled je pro takovou osobu životním stylem. Největší radost jí pravděpodobně udělá cestovní sada kosmetických doplňků, aromatická svíčka či dekorativní krabička na šperky. Tyto typy osobností nezapomínají ani na pravidelné sportovní aktivity - s podložkou na cvičení či činkami tak nikdy nešlápnete vedle.

Z lásky k vaření

Milovník vaření, to je opravdový poklad! Můžete ho překvapit dárky do kuchyně v souladu s nejnovějšími interiérovými trendy. Obdarujte ho sadou kožených podtácků či kuchyňskou zástěrou s kůží – tento materiál bude hitem roku 2019! Dárek v podobě železné grilovací pánve, litinového hrnce, salátových příborů či kvalitních nožů dokáže, že máte kuchyňské trendy v malíčku a milovníka vaření opravdu potěšíte.

Design je základ

Miluje výstavy interiérového designu a lov na krásné a nevšední předměty do bytu? V takovém případě máte co do činění s opravdovým fanouškem designu! Dárky pro takovou osobu proto vybírejte pečlivě a s citem. Kousky od známých designerů, jako Philippe Starck či Tom Dixon, budou rozhodně tou správnou volbou. Zajímavým nápadem se mohou stát dárky v podobě předmětů každodenní potřeby v neobvyklé podobě, jako např. svícen ve tvaru boty či kráječ na pizzu v podobě jízdního kola.

sledujte nás na instagramu