Reklama

S vtipným tričkem pobavíte beze slov

Pobavit ostatní není vždy jednoduché.
9078

Ne každá z nás má zrovna extrémně vyvinutý smysl pro humor a v každé situaci se úsměv také nehodí. I proto se vyplatí vsadit na zajímavé oblečení, jež v sobě již samo o sobě může mít nejen punc originality, ale i vtipu. Výbornou volbou jsou především vtipná trička. Právě na některé zajímavé modely z webu www.geekshirts.cz se podíváme mnohem podrobněji. Nudit se s nimi rozhodně nebudete ani vy, ani ostatní lidé, jimž budete dělat společnost.

Hvězdné války trochu jinak

Kdo by neznal slavnou ságu Star Wars. Asi každý. Klasická trička s potiskem hlavních postav jsou ale většinou určená jen pro fanoušky této fantasy série. Navíc v sobě nemají nic než jen nostalgii. I proto se vyplatí vsadit na varianty, které se pouze Hvězdnými válkami inspirují. Výbornou volbou je třeba tričko s mistrem Yoda, před jehož jménem je napsáno di. Následně pak celý vzhled postavy připomíná svítící žárovku. Další slavnou postavou Anakinem Skywalkerem se inspirovalo tričko, na němž je vyobrazen tento rytíř Jedi v podobě banánu. Jeho jméno je Banankin. Vtipné je i triko Stop Wars, které je také jakousi parodií na zmiňovanou filmovou ságu.

Inspirace kdekoliv

Trička si lze vybrat z mnohých variací, které se inspirovaly i nějakými jinými filmovými nebo seriálovými hity. Na mysli máme například postavu Johna Travolty z filmu Pulp Fiction, jež se stala v nedávné době výstřelkem na sociálních sítích. Travolta byl vyobrazen v různých situacích, kterým se divil. Upozornit můžeme ale i na parodii triček s milými medvídky. Jedná se o tričko Zombeer, které imituje zombíka spojeného s krásným medvídkem majícím huňatý kožíšek. Výběr je zkrátka velký a různých geekshirts je spousta. Přesvědčit se o tom můžete například na webu Geekz.sk nebo na stránkách zmiňovaných na začátku článku.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama