Shopping Fever 2017: 7 tipů, jak si užít víkend plný nákupů naplno

… aneb jak z perfektní akce udělat ještě lepší!
10088

Popisovat vám zdlouhavě, o čem už 8. ročník nejlepší shopping akce je, asi nemusíme. Pokud jste si koupily dubnové číslo našeho časopisu, našly jste u něj jako celou knihu slev, které můžete využít už od 7. do 9. dubna ve více než 2 400 obchodů.

I když se v průběhu akce spojují naše oblíbené věci – nákupy a slevy – s naším #enJOY manuálem, vám dáme pár tipů, jak si naplánovat nejlepší nákupní trasu, které slevy rozhodně nepřehlédnout a jak si už od startu užívat akci naplno až do jejího konce. Můžeme začít?

1. Stáhněte si mobilní aplikaci, která vám pomůže vše dobře zorganizovat! Na jednom místě díky ní uvidíte všechny slevy v abecedním pořádku, díky pár filtrům vyberete to, co vás opravdu zajímá a ještě zvládnete naplánovat nejkratší trasu mezi obchody a všechno stihnete v pohodě a klidu všechno krok za krokem.

2. Nakupujte on-line. I když se nic nevyrovná tomu vybírat a zkoušet všechny novinky přímo na místě, pokud nepatříte úplně k fanynkám hledání toho pravého po celém městě, zjednodušte si všechno díky nákupům na e-shopech. Ani ty se Shopping Feveru nevyhýbají. Doporučujeme jen jejich nabídku zkontrolovat hned v pátek dopoledne, kdy na vás bude čekat nejširší nabídka. Nejčastější velikosti a nejoblíbenější produkty mizí víc než rychle.

3. První ze slev, které byste neměly přehlédnout? Beauty redaktorka Baru radí! „V poslední době mě hodně vzala za srdce kosmetika TOM FORD, kterou u nás seženete exkluzivně v Parfumeriích Douglas. Zamilovala jsem si jak novou vůni Blanc Soleil, tak jejich tvářenky, rtěnky nebo tužky na oči. Mezi kupony Shopping Fever najdete mimo jiné i 20% slevu právě do parfumerie Douglas, takže s nákupem kosmetiky TOM FORD neváhejte ani minutu. Jo, a nezapomeňte omrknout i jejich letní kolekci!“

4. Fitness redaktorka Týnka se už nemůže dočkat nákupu nových sportovních radostí a pokud chcete stejně jako ona nakoupít opravdu výhodně, vyrazte rozhodně do Nike. „Nike zkrátka dělá svoje produkty dobře. Oblečení, boty a další doplňky od nich jsou kvalitní a designově perfektní. Ale přiznejme si, některé kousky dokážou váš rozpočet pěkně ztenčit. Díky akci shopping feveru ale můžete pořídit nezlevněné kousky s 25% slevou, která je u čtyřmístných částek dost znát, takže na nákupy vyrazte od 7. do 9. 4., ušetříte.

5. Meeting point! Pokud si budete chtít odpočinout, načerpat nové síly i inspiraci, co dál, nezapomeňte se zastavit v OC Arkády Pankrác, kde pro vás budou připravené dárky od našich partnerů, vlasové i pleťové poradenství, chill out zóna s malým občerstvením a ochutnávkou kávy, vína, fresh džusů i čokolády. Nebude chybět ani DJ Lucky D.

6. Zapojte se do soutěže o hodnotné ceny. Když už budete relaxovat v OC Arkády Pankrác, nezapomeňte si v centru udělat rovnou i malou radost. Stačí jediná účtenka z celého obchodního centra, kterou se prokážete na našem Meeting Pointu vás automaticky zařadí do slosování.

7. Pořád ještě váháte, jestli má smysl vyrazit? Fashion redaktorka pro vás má vzkaz, který vás přesvědčí o tom, že to smysl rozhodně má! „Nová sezona je skvělou příležitosti projít si svůj stávající šatník, vyřadit kousky, které už delší dobu nenosíte, nebo které už vám nejsou a dokoupit nové trendy modely. Obměna skříně je dost nákladou záležitostí, proto neváhejte a vyrazte na akci Shopping Fever, která vám pomůže pohádkově ušetřit. 

Další stovky důvodů najdete i na myshoppingfever.cz, kde se o celé akci dočtete vše od A do Z.