Shopping Fever se blíží | Prozkoumejte s námi, co vás čeká

Již 12.-14. dubna 2019 budete mít jedinečnou možnost využít ve více než 2700 obchodech 220 slev ve výši až 50%!
12142

A to není zdaleka vše. Tento exkluzivní nákupní event pod záštitou magazínů JOY, ELLE a Marie Claire bude také o soutěžích a bohatém doprovodném programu v Meeting Pointech, které naleznete v Centrum Černý Most a Centrum Chodov v Praze a Forum Nová Karolina v Ostravě. Pokud navíc v některém z Meeting Pointů předložíte tři účtenky ze tří do akce zapojených obchodů, dostanete dárek!

Novinka tohoto roku

U vybraných prodejců zapojených do Shopping Fever & ve výše zmíněných Meeting Pointech, jejichž partnery jsou Mastercard, De'Longhi a SmartWater, budeme v prodeji za 29 Kč eko 100% bavlněná taška, která unese opravdu spoustu nových kousků nejen do šatníku.

Pro milovníky aplikací

I letos pro vás byla ve spolupráci s Datartem vytvořena aplikace Shopping Fever, ve které si můžete zakoupit kupony v elektronické podobě. Na papírových kuponech navíc naleznete unikátní kód, jenž odemkne seznam nabídek, informace o adresách obchodů i další užitečné nástroje.

Happy Shoe Hour

HUMANIC v rámci akce Shopping Fever připravil nabídku, které nemůžete odolat! Prvních deset nakupujících obdrží na stanoveném místě a v uvedeném čase k zakoupenému páru bot ještě poukázku v hodnotě 1000 Kč na další nákup. Součástí letošního eventu na Smíchově bude tentokrát navíc fotostěna, u které se můžete vyfotit se svým novým párem bot, nebo fashion stylistka, která vám ráda pomůže s jeho výběrem.

Myslbek event

Pokud si od 15. 3. do 7. 4. pořídíte alespoň jeden kousek oblečení v Myslbeku, budete mít možnost soutěžit a vyhrát nakupování s herečkou Veronikou Arichtevou nebo hodnotné nákupní poukazy. Princip soutěže je jednoduchý: Sestavte originální outfit, a vyfoťte se v Myslbeku před fotostěnou a nahrajte svou fotku na Instagram s hashtagem #ShoppingFeverMyslbek. Ty nej outfity vyhrávají!

Tím to ale samozřejmě nekončí. Jsou pro vás připraveny i další soutěže, např. soutěž o stylovou loknovací kulmu  Rowenta od Datart & soutěž s hlavním partnerem akce - MasterCard (program Priceless Cities), o romantickou noc pro dvě osoby v hodnotě 59 700 Kč a další hodnotné dárky!

sledujte nás na instagramu