Trendy boty | V duchu elegance i barefoot novinky

Je čas oživit botníky!
12831

Pointy Flats

Vysoké podpatky nám propůjčují nádech ženskosti, zvýrazní nohy a vykouzlí dlouhou siluetu. Ale v závodu o pohodlí během dlouhých pracovních dnů u nás na plné čáře vyhrává pohodlná obuv Pointy Flats - baleríny s výraznou špičkou. A kromě pohodlí mají ještě jednu výhodu: jejich výrazný design vykouzlí právě tak dlouhé nohy a úzkou nožku jako zbožňované podpatky! V kombinaci s výraznými barvami, nápadnými přezkami a rafinovanými průstřihy se stanou miláčky vyznavačů stylingu i fashion bloggerů.

HUMANIC, HÖGL, 3499 Kč

HUMANIC, KATE GRAY, 1299 Kč

HUMANIC, KATE GRAY, 1599 Kč

 

Sneakers

Spolupráce Converse s pařížskou sportovní značkou Pigalle klade důraz na obrovský vliv hudby a sportu na změny ve společnosti. Klasický nízký model Chuck 70 dostal dvojitou tvář. Zářivé barvy a nová textura posouvají model na úplně jinou úroveň.

Na svršek tenisky použil designér Stéphane Ashpool vrstvu TPU, umělé vlákno a bavlněnou přízi, kterými docílil jedinečný efekt vrstvení a vizuálních dimenzí. Patu tenisky zdobí nápis „The power of music to move the world“, který je statementem sám o sobě a odkazuje na progresivní hodnoty sportu a umění. Vícebarevné detaily ve formě proužků na podrážce vytváří nový pohled na klasiku a dodává kolekci tu správnou dávku energie.

Kolekce Converse x Pigalle je v prodeji v obchodě Converse ve Wesfield Chodov a ve Footshopu.

Barefoot

VIVOBAREFOOT přicházi s novými lifestylovými modely. Boty GEO Court a Primus Lite jsou vyrobené z vedlejšího rostlinného produktu kukuřičného průmyslu, které umožní podat maximální výkon. Modely Gobi II Eco a Gobi III Eco jsou klasikou pro každodenní nošení. Jsou vyrobené z konopného plátna a potažené organickou bavlnou, a proto šetrné k životnímu prostředí a přírodě. Model Primus Knit poskytne nohám celoroční komfort, a to díky spojení kůže a vlněné kotníkové ponožky.

VIVOBAREFOOT PRIMUS KNIT, 3980 Kč

Výše zmíněné modely budou dostupné v kamenné značkové prodejně v Praze a ve franšízových prodejnách v Českých Budějovicích, Hradci Králové, Plzni, Brně, Ostravě a Bratislavě, ve vybraných multibrandových obchodech a na e-shopu www.vivobarefoot.cz.

TIP NA ZÁVĚR

Tenisky nejznámějších světových značek nyní můžete objevovat v nově otevřené pobočce slovenského e-shopu THE STREETS na adrese Martinská 2. Pobočka slouží jako klasická prodejna i jako výdejna zboží e-shopu THESTREETS.cz. Fanoušci streetwearové obuvi zde kromě klasických modelů mohou získat i tenisky z limitovaných kolekcí prostřednictvím tzv. rafflů, neboli aukcí o modely tenisek, kterých je jen omezené množství.

Foto: PR (THE STREETS, Radek Úlehla)