Užijte si odměny během Dnů Marianne!

Historicky poprvé se během velkolepé nákupní akce otevře celkem 8 takzvaných Marianne Lounges. Na co se můžete těšit?
12548

Delikátní káva, tradiční kosmetika či vychytávky do kuchyně, to vše jen a jen pro vás jako dárek. Když si během nákupního shonu přijdete odpočinout do jednoho z Marianne Lounges a předložíte alespoň pět stvrzenek z partnerských obchodů Dnů Marianne, dostanete tyto skvostné dárky zdarma jako poděkování. Navíc každý lounge má své kouzlo. Například v tom pražském, na Ovocném trhu se můžete občerstvit kávou z koutku Datart a nechat se nalíčit specialistkami z týmu Oriflame. V obchodním centru Chodov zas můžete využít pleťového poradenství od odborníků L’Occitanne. Další oázy oddechu na vás pak čekají v Český Budějovicích, Olomouci, Ostravě, Hradci Králové, Zlíně a Bratislavě. Tak nezapomínejte odpočívat!  

Ve všech Marianne Loungíchzákazníce dostanou dárek za účtenky ze zapojených obchodů ve Dnech Marianne (ČR - 5 účtenek, SK – 3 účtenky) - dárky rozděleny do 2 kategorií dle výše útraty (dárky: vonný náramek BungaBunga, sprchový gel Dermacol, barevné fixy a pastelky Kores, deštník, kosmetická taška, snackbox, osuška Dny Marianne, láhev na nápoje, struhadlo, formy na pečení, pekáč Tescoma, káva Mövenpick., vůně od i-living.cz, čistící gel Oriflame, HappySocks ponožky, polštáře a koupelnové předložky JYSK, vak na záda a kapesní zrcátko Presco atd...  

Marianne Lounges v ČR: 

  • Ovocný trh – hlavní Marianne Lounge snejvětší výdejnou dárků, prodejem předplatného a doprovodným programem, partneři lounge: KIKA (fotokoutek, masážní křeslo), Dormeo (drinky Nutribullet), Datart (beauty koutek, káva zdarma, foto tiskárna), Baileys (drinky), Mattel (dětský koutek), L‘Occitanne (pleťové poradenství, masáž rukou), Marianne Club, Oriflame (líčení) 

  • Centrum Chodov – prodej předplatného, výdejna dárků, doprovodný program, partneři lounge: L’Occitanne (pleťové poradenství, masáž rukou), Datart (beauty koutek, káva zdarma, foto tiskárna), Oriflame (líčení) 

  • IGY České Budějovice – výdejna dárků, doprovodný program 

  • Olympia Olomouc – výdejna dárků, doprovodný program, prodej předplatného 

  • Forum Nová Karolina Ostrava – výdejna dárků, doprovodný program, prodej předplatného, partner lounge: Datart (beauty koutek, káva zdarma, foto tiskárna) 

  • OZC Zlaté jablko Zlín – výdejna dárků, doprovodný program, prodej předplatného 

  • Aupark Hradec Králové – výdejna dárků, doprovodný program 

 

Marianne Lounges na Slovensku:

  • Eurovea  Bratislava – výdejna dárků, doprovodný program, partneři lounge: Kika (fotokoutek) 

Taška Dny Marianne– nový originální design – výdej tašky oproti kuponu zkuponové knížky.

Foto: Getty Images