Valentýnské radosti | Šperky, vůně, krajka i kosmetika

Valentýn se blíží!
12763

Voňavé vyznání

Valentýnský svátek všech zamilovaných je vítanou příležitostí k vyznání lásky, na které během roku často zapomínáme. Bez obav však můžeme vyjádřit také sebelásku třeba dárkem od nás pro nás. A niche parfém Rose Nue, který je delikátním spojením růže “Cuisse de Nymphe Emue” se zelenými a pudrovými akordy, je skvělou volbou!

Vůně Rose Nue od Les Parfums de Rosine, od 2 700 Kč, www.myskino.cz

Oheň, Vzduch, Voda a Země

Nová kolekce INTIMISSIMI pro sezónu jaro-léto 2020 je propojena se čtyřmi základními elementy. Jejich spojením vzniká harmonická kombinace dynamického stylu s neformálním nádechem. Transparentní efekty, jemné květinové potisky, odstíny modré, kolekce s nádechem exotiky a nové také prádlo vyrobené z recyklovaného vlákna. Co si vyberete vy? Proklikejte naši galerii a udělejte si radost!

Hurá do vany

Už to taky cítíte? Láska je ve vzduchu a s ní přichází i nová valentýnská kolekce Lush! Najdete v ní spoustu produktů do vany, sprchy i tuhý masážní olej pro ty nejromantičtější večery ve dvou. 

Love Locket, koupelová bomba LUSH, cca. 280 Kč/ks

Zlatíčka

S krásnou kolekcí plnou lásky přišla i česká klenotnická značka ALOve, která tentokrát našla inspiraci v nejkrásnějším symbolu lásky, tedy v srdci a v kouzelných slovech „Miluji Tě“. 

Prsten ALOve, žluté zlato, diamanty, cena 24 109,-Kč, www.alove.cz

Pokud dáváte přednost netradičním šperkům zdůrazňující ženské sebevědomí, můžete vsadit na kolekci českí klenotnickí značky ALO diamonds, která se nebála zařadit do valentýnské kolekce černou barvu.

Náramek ALO diamonds14 545 Kč