Zazařte na festivalu i ve městě díky novému přírůstku do vašeho botníku!

Které krásky budou ty pravé pro vás?
12400

Kolekci CCC pro jaro/léto 2019 dominují boty na platformě, sandálky zdobené kamínky či perličkami, espadrilky a chybět nesmí sexy ženské boty na podpatku ve výrazných barvách.

Nejžhavější novinkou je v CCC značka DeeZee, která je zosobněním světových trendů. DeeZee s každou novou sezónou vytváří jedinečnou a zajímavou kolekci bot pro módní nadšence. Trendy a spontánnost jsou jejími hlavními charakteristickými znaky, bude vás bavit různorodost barev i typů bot. DeeZee je určena dívkám a ženám, které si potrpí na vzhled a chtějí být okolím obdivovány.

Úplně se v těchto modelech vidíme na některém z letošních hudebních festivalů, které jsou nejen o muzice, ale každým rokem i více a více právě o módě.

Tradiční stálicí je kvalitní kožená řada bot Lasocki. Stále žhavým trendem zůstávají páskové designy, výrazné i metalické barvy, kovové doplňky a zvířecí motivy, tentokrát ve vedlejší roli, kdy spíše než hlavní charakter boty, tvoří zajímavý detail.

Samozřejmostí jsou klasické a kotníkové tenisky či slip on boty, které ocení hlavně ženy, které jsou celý den na nohou, ale rozhodně chtějí být trendy.

K tomu jim kromě krásných bot pomohou také doplňky v podobě kabelek, batohů či ledvinek! Každá taška má svůj účel. Pokud vyrážíte ráno do práce, je potřeba, aby se do ní vešly veškeré pracovní nezbytnosti. Hobo bags mají tvar půlměsíce, jsou velice prostorné a praktické. Menší až středně velkou kabelku s dvěma kratšími uchy či cross body užijete jak do práce, tak i na víno s kamarádkami. Pro ty pohodovější jsou naopak jako stvořené batohy. Vysoce módní záležitostí se pyšní ledvinky, do kterých dáte vše nezbytné, aniž byste se museli vláčet se zbytečně velkou kabelkou.