Fashion night s Klárou Nademlýnskou

Inspirativní prostředí módního ateliéru, světově proslulá návrhářka a její nejnovější modely naživo. Se slavnou českou návrhářkou Klárou Nademlýnskou a její prací se nyní na soukromé módní přehlídce může seznámit každý.
11272

Klára Nademlýnská už dlouho patří ke špičce českého módního návrhářství a designu. Její modely nosí nejedna ikona českého i světového modelingu či umělecké scény. Díky unikátnímu zážitkovému programu Priceless Prague společnosti Mastercard mají zájemci možnost zavítat na večer, během kterého se seznámí jak s Klárou Nademlýnskou osobně, tak s její aktuální kolekcí. 

Slavná módní návrhářka Klára Nademlýnská měla o své profesi jasno již velmi brzy. Po absolvování střední oděvní školy v Praze odjela přímo do centra světa módy, Paříže. Tam strávila několik let v luxusní Pret-a-porter, kde nejprve sbírala zkušenosti jako modelistka střihů a později se pak na několika kolekcích sama podílela jako módní návrhářka. První vlastní kolekci představila v roce 1994 a o čtyři roky později otevřela v Praze svůj vlastní butik. 

Právě v prostoru butiku v Dlouhé 3 bude inspirativní večer plný módy probíhat. Účastníky programu Priceless Prague čeká welcome drink a poté už Klára Nademlýnská pár slovy představí svou novou kolekci. Následovat bude módní přehlídka, během níž modelky předvedou několik prací z aktuální kolekce.

 

Po přehlídce se mohou zájemci či v tomto případě spíš zájemkyně ptát v neformální diskusi na všechno, co s módou a Klárou Nademlýnskou souvisí. Modely je navíc možné si vyzkoušet i zakoupit. A i když Klářiny hosté nic nekoupí, s prázdnou neodejdou. Jako suvenýr obdrží dárek v podobě hedvábného šátku s tiskem Teribear navržený na podporu Nadace Terezy Maxové dětem. 

Více informací naleznete zde.