Sportovní devadesátkový look podle Victorie Beckham | Nejnovější kolekce Reebok nás nadchla!

Moderna, čisté linie, svěží barvy a originální materiály, to je spojení značky Reebok s Victorií Beckham.
12875

Co jiného by nás mělo namotivovat k poctivému workoutu v pohodlí domova než nový look, ve kterém se budeme cítit pohodlně a krásně?

„Rozhodli jsme se připomenout uvolněný devadesátkový look, ale přinášíme ho v moderním podání tak, aby oslovil současného zákazníka,“ říká o nové kolekci Victoria Beckham, jedna z největších světových módních ikon.

Celá kolekce se nese v duchu svěžích barev i originálních materiálů, z látek Victoria Beckham použila například japonské froté. Zajímavou novinkou jsou pletené střihy kombinované s prodyšnou bavlněnou a hedvábnou směsí.

„Chci nosit kousky, které se pohybují se mnou a rezonují s mým životním stylem,“ popisuje kolekci Beckham. „Chci oblečení, o kterém nemusím příliš přemýšlet, ale zároveň se díky němu cítím sebevědomě.“

Všechny kousky z kolekce poskytují optimální výkon do fitka nebo tělocvičny, ale zároveň jsou kombinovatelné pro běžné nošení. Podprsenky krásných střihů si můžete vzít pod sako, dokonalé bundy a mikiny dokonale podtrhnou sportovně elegantní styl. My tleskáme!

A jak se líbí kolekce vám? Napište nám do komentáře, jaký kousek byste zařadila na svůj wish list.

BONUS NA ZÁVĚR: Ještě nemáte novou JOY s kupony SHOPPING FEVER a nechce se vám do obchodu? ZDE si ji nyní můžete objednat a přijde vám až do schránky. POŠTOVNÉ JE ZDARMA!