Reklama

5 tipů, jak se v roce 2016 proměnit ve fashion ikonu

Zkuste to!
Reklama
7880

Vzhlížet k celebritám, které na svém instagramovém účtu sdílejí jeden božský outfit za druhým je fajn, zapomeňte ale na nekonečné srovnávání se a začněte intenzivně přemýšlet nad tím, jak se postarat o vlastní šatník tak, abyste se vedle nich na stupně módních vítězů v novém roce postavily také.

1. Nakupujte s rozvahou

Více než na sezónní extravaganci vsaďte na basic kousky, které mezi sebou můžete kombinovat pořád dokola. Investujte mnohem více do kvality než do kvantity, a když už si budete chtít dopřát něco výjimečného, vsaďte na stylové doplňky, které jinak jednoduché looky o level povýší.

2. Zapomeňte na oblečení podle typu postavy

Soustřeďte se vždy jen na to, jak se v oblečení cítíte, a rezignujte na pravidla. Hledat do nekonečna sukni, která padne vašim proporcím, ale při pohledu do zrcadla vám vžene slzy do tváře, je rozhodně špatná volba.

3. Nepodléhejte všeobecným trendům

Boom francouzského šarmu a přirozenosti je fajn, stačí přece řasenka na horní řasy a červená rtěnka a ranní kosmetické procedury jsou u konce. Pro někoho možná, netlačte se ale do něčeho, co pro vás jednoduše není. Červenou zkuste vyměnit třeba za korálovou, nebo sytě růžovou. Až jednou okusíte to pravé, poznáte to a trendy udávané zbytkem světa vám najednou budou tak nějak volné.

4. Staňte se sama sobě módním guru

Až vám vzdálení známí na návštěvě po dvou letech zopakují svou oblíbenou otázku, v čem že jste to zase přišla, ignorujte to. Až se v baru budou lidé koukat skrz prsty na vaše roztrhané boyfriend džíny, ignorujte to. Až se v práci budou kolegové koukat na to, že jste si vzala tenisky k jinak elegantnímu outfitu, ignorujte to! Šaty dělají člověka a pokud jste v tom co máte na sobě samy sebou, nenechte se ovlivňovat.

5. Dopřejte si trochu víc zábavy

Právě teď je na řádění ideální čas. Kupte si v novoročních slevách něco, o čem už dlouho přemýšlíte, ale díky vysokým cenám, jste nákup odkládaly pořád na neurčito. Teď je vaše chvíle! Barevné tenisky, batoh, který vystřídá kabelku, nebo třeba sportovní maxi dres místo malých černých...

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama