6 tipů, jak si dokonale užít nákupní horečku ve Forever 21

Legendární americká značka Forever 21 otevírá novou prodejnu v České republice.
10939

Nezmeškejte slavnostní otevření, které se koná v sobotu 9. 12. v 10 hodin v Centrum Chodov, a vyzkoušejte si ty nejžhavější módní trendy v Praze! 

Jak se na otevření prodejny Forever 21 připravit? 

1. Přijďte včas. Prvních 500 příchozích ve frontě před obchodem získá poukázku na 50% slevu. Své brány prodejna otevírá v 10 hodin – tak nezapomeňte přijít brzy a získat tak svou odměnu. 

2. Buďte rychlí. Značka Forever 21 je po celém světě oblíbená pro celou škálu trendových a cenově dostupných stylů. Vyberete si outfity pro každodenní nošení i pro speciální příležitosti. Tajemství úspěchu této značky spočívá v téměř každodenně dodávaném, početně omezeném zboží, které proudí v nikdy nekončícím toku těch nejžhavějších módních kousků. Takže pokud se vám v obchodě něco zalíbí, na nic nečekejte! Za pár minut může být váš vyvolený kousek pryč. 

3. Bavte se! Slavnostní otevření prodejny Forever 21 v Centrum Chodov bude oslavou módy za poslechu svěží hudby. Užijte si zábavu se svými přáteli a objevujte neomezené možnosti a skvělá překvapení, která vám nový obchod přináší. 

4. Experimentujte. Forever 21 nabízí ohromné množství různých stylů a dává tak každému možnost najít si ten svůj. Objevte i vy způsob, jak okouzlit – v každodenním životě nebo při trendy událostech. Nebojte se experimentů a proměňte svůj styl! 

5. Buďte cool. Tato světoznámá značka jde s dobou a nezklame nikoho, kdo miluje mladistvý styl. Řídí se jednoduchým heslem – nejde o věk, ale hlavně o mladistvou duši. Dopřejte své navždy mladé duši široký výběr úchvatných módních kousků. 

6. Zamilujte se. Pokaždé když navštívíte Forever 21, zaručeně objevíte novou nabídku fantastického oblečení. Nebojte se této značce podlehnout a zamilujte si pocit výjimečnosti a nevšednosti. 

 

Sledujte aktuality o slavnostním otevření na https://www.facebook.com/events/1602196253229450/