Reklama

American Beauty: Módní značka Forever 21 otevírá první butik u nás

A my se jednoduše nemůžeme dočkat.
Reklama
9086

Podzim sice obecně moc nemusíme, ale vždycky se najde pár důvodů, proč nás každoročně baví. Listy se zbarví do všech odstínů žluté a červené, naše oblíbené seriály přichází s novými řadami zpátky na obrazovku a celý svět se po hektickém létě tak nějak uklidní. Letos ale máme ještě jeden důvod, proč podzim bude aspirovat na nejlepší období roku... Protože přichází Forever 21!

Ne, nevtipkujeme. Díky plánu americké fashion značky na expanzi do Evropy se první butiky otevřou ještě na podzim v Polsku, Portugalsku, Rumunsku a na Slovensku. A hlavně u nás! První obchod v České republice o rozloze 1 300 m2 se otevře v obchodních prostorách Centra Černý Most v Praze.

A na co přesně se můžete těšit?

Nejžhavější módní trendy za dostupnou cenu obdivujeme již od založení značky v roce 1984 a o tom, že je stále lepší a lepší není pochyb. Nekonečný výběr cool kousků se nám prostě líbí a setkání tváří v tvář bude možné již brzy. Navíc, když budete mezi prvními 200 návštěvníky, dostanete dárkový poukaz v hodnotě 250 Kč na nákup svého prvního stylového outfitu od Forever 21.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama