Reklama

Boty, boty, boty! Mega soutěž SHOES FIRST je zpět

Pokud si stejně jako my nedokážete představit svůj život bez plného botníku, máme pro vás tip!
Reklama
8271

Kdo by je nemiloval! Sandálky, mokasíny, tenisky, slip-ony, balerínky... Láska až za hrob, která nám nedá spát. Samozřejmě, že bychom si nejradši každý den jedním párem zpříjemnily odpoledne, ale náš bankovní účet by se pravděpodobně po pár dnech dostal do červených čísel. Na cestě je ale pomoc v podobě soutěže SHOES FIRST. Už od zítřejšího dne budete moct soutěžit každý den o nové boty a to až do 19. dubna! Těšit se můžete na 55 párů bot předních módních značek jako jsou: Ecco, DKNY, Geox, NIKE, SALAMANDER, TOSCA BLU, PUMA či BALDININI.

Jak soutěžit?

  • Můžete soutěžit každý den v termínu 23. března až 19. dubna 2016.
  • Jednoduše vyplníte formulář na webu www.marieclaire.cz a odešlete jej.
  • Každý den o půlnoci bude vyhlášen výherce, jímž se stane vždy ten, který bude přesně v polovině z počtu všech přihlášených soutěžících.
  • V případě výhry vám po skončení soutěže bude vydavatelstvím Burda Praha zaslána obuv konkrétní velikosti, o které jste soutěžili nebo kterou jste, v případě možnosti nabídky velikostí, vybrali. 
  • Jedná se o obuv značek: BALDININI, DKNY, GEOX, PUMA, SALAMANDER  a TOSCA BLU. Dále firmou NIKE rozeslána obuv z aktuální nabídky kolekce 2015/2016 dle vámi vybrané velikosti. Dále voucher v hodnotě 2500 Kč pro výběr obuvi dle vlastního výběru v prodejnách ECCO. 
  • Výherci budou zveřejněni na stránkách www.shoesfirst.marieclaire.cz vždy následující den po každé soutěži. 

Pro lepší představu toho, ze kterých bot můžete vybírat, vám každý den ukážeme ilustrační foto páru bot na FB Marie Claire, které jsou k dostání v prodejnách v  České republice. Těšit se můžete na úžasnou jarní a letní kolekci 2016!

Výhercem se stává  ten, kdo bude přesně v polovině počtu přihlášených účastníků soutěže v konkrétním dnu a vyplní registrační formulář. Platí do vyčerpání zásob.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama