Buďte stylová a sama sebou s novým smartphonem Samsung Galaxy A8

Chcete stylový telefon, dokonalé fotografie a používat dvě sim karty zároveň? Máme pro vás tip!
11260

Bez ohledu na to, kde zrovna jste a co děláte, si se Samsung Galaxy A8 můžete pořizovat jasná a ostrá selfie. Duální čelní fotoaparát sestává ze dvou samostatných fotoaparátů, mezi kterými můžete přepínat, a vybírat si tak selfie, které chcete: od detailních záběrů s rozostřeným pozadím až po portrétové záběry s jasným a ostrým pozadím. Mít dokonalé selfie tak nikdy nebylo snadnější!

Fotoaparát dokáže zachytit ostré záběry během dne i v noci, dokonce i při špatných světelných podmínkách. Tento mobilní telefon také umožňuje své fotografie zábavně upravovat, například přidáním nálepek k selfie nebo zvýrazněním kulinářských výtvorů v režimu Food Mode.

Samsung Galaxy A8 je k dispozici ve třech barevných variantách – elegantní černé, zářivě zlaté a něžné šedivo-fialové. Doporučená maloobchodní cena telefonu Samsung Galaxy A8 je 12 999 Kč a v rámci akci Shopping Fever jej můžete pořídit u vybraných prodejců s 20% slevou.

Nový Samsung Galaxy A8 si jednoduše zamilujete a díky dokonalým fotografiím bude váš Instagram v hledáčku všech followers!