Fashion inspirace: Boty jako z přehlídkových mol

Přehlídková mola se každý rok plní těmi nejaktuálnějšími trendy z módního světa.
12238

Obuvnická značka CCC představuje s příchodem jara novou značku DeeZee, která je zosobněním světových trendů. DeeZee s každou novou sezónou vytváří jedinečnou a zajímavou kolekci bot pro módní nadšence. Trendy a spontánnost jsou jejími hlavními charakteristickými znaky, bude vás bavit různorodost barev i typů bot. DeeZee je určena dívkám a ženám, které si potrpí na vzhled a chtějí být okolím obdivovány. Módní shopaholičky, jejichž každodenní náplní je sdílení na sociálních sítích, budou mít zaručený úspěch. Nechte se unést na vlně Deezee!

Královna večírků 

Ach my ženy a podpatky! Podpatky ve svém botníku vlastní nejedna z nás. Ten, koho baví výraznější a extravagantnější modely, si rozhodně vybere. V nejnovější kolekci DeeZee dominují jehlové a sloupkové podpatky nebo vyšší platforma. Výrazným trendem letošního roku je šněrování a vázání kolem nohy. Nebojte se experimentovat s barvami, jako je sytě červená nebo zvířecí motivy. Eleganci zosobňují i lodičky a sandálky na podpatcích v pastelových barvách.

Pohodlí – nejlepší přítel 

Vyrazíte z domu časně ráno a vracíte se pozdě večer. Do podpatků se vám logicky nechce, se značkou DeeZee obujete pohodlnou, ale přesto vysoce módní záležitost! Pro teniskové královny návrháři vytvořili boty s kovovými aplikacemi, v metalických barvách nebo ozdobené nášivkami či korálky. Tyto prvky se propisují i do espadrilek, které by v botníku rozhodně chybět neměly.