FASHION NEWS | Objevte výjimečné módní spolupráce této sezony!

Jsme zvědaví, která vás osloví nejvíce!
11870

Golf Le Fleur*

Converse a král Tyler, The Creator, představují novou podzimní kolekci Golf Le Fleur* v neutrálních barvách. Netradiční hořčičné a béžové tóny kolekce nijak neubírají na odvážnosti a originalitě každého kousku limitky. Speciální edice je oslavou svobodného projevu, individuality a dlouhodobého partnerství progresivního rappera se značkou. Nová limitka obsahuje dva kotníkové modely Chuck 70 a jeden One Star. Na své si přijdou i milovníci pohodlných kousků a to díky bundě s kapucí, která je na podzim téměř nepostradatelná.

Kolekce Golf Le Fleur* je v prodeji od 15. listopadu v obchodě Converse v Centru Chodov a u vybraných prodejců (Footshop, Freshlabels, Queens).

KARL LAGERFELD X KAIA

Kaia Gerber, jedna z nejžádanějších modelek současnosti, se spojila s Karlem Lagerfeldem a vniklo hned několik zajímavých kousků v řad oděvů i módních doplňků a obuvi. Ikonické základní prvky Karla Lagerfelda s Kainou sebevědomou moderní vizí a losangeleskou inspirací nás baví! A vás?

Kolekci můžete zakoupit ve KARL LAGERFELD STORE na Chodově nebo v Myslbeku.

LONGCHAMP X CLO’E FLOIRAT

Francouzská umělkyně Clo'e Floirat se spojila se značkou Longchamp a vytvořili spolu jedinečnou limitovanou edici, ve které se odehrává spousta humorných příběhů v hlavních rolích se psy a jejich pány. Malé grotesky ve výrazných barvách nenajdete jen na kabelkách Le Pliage, ale i na doplňcích - klíčenkách, deštnících nebo šátcích.

Kolekce bude od listopadu k dispozici v pražském butiku Longchamp, Pařížská 125/16, Praha 1.