Fashion novinky | Už jste viděli kolekci Converse inspirovanou přátelstvím?

Asi budeme muset na nákupy...
12522

Na jakákoliv bláznivá dobrodružství jsou potřeba kamarádi, aby je bylo ským sdílet. S tímto faktem pracuje i značka Converse, která propojuje aktuální kolekce s inspirativními crew z celého světa. Vybízí k nalezení opravdových přátel, se kterými se člověk nebojí být sám sebou a dělat si věci po svém, protože právě tak často vznikají nezapomenutelné příběhy a zážitky.

Celá edice We Are Not Alone je unisexová a obsahuje nízké i vysoké modely Chuck Taylor, které jsou doplněny kontrastními tkaničkami. 

Pokud máte rádi Kånken, pak si zamilujete i novinku Kånken Sling. Neobvykle úsporné řešení, když chcete mít všechny své nezbytnosti u sebe. Stejně jako Kånken je vyroben z odolného materiálu Vinylon F a má klasický tvar s poddajnými popruhy. Malá kapsa na zadní straně je ideální k uložení telefonu nebo jiných drobností, které potřebujete mít po ruce. Kånken Sling je dostupný v prodejnách Fjällräven Shop za 1890 Kč.

A na závěr něco především pro milovnice běhání. Dny se už zase zkracují a dříve se stmívá. Ti, co chodí běhat večer, se vracejí za pološera. Aby byli v bezpečí, oprášil Adidas model běžeckých bot ze 70. let Nite Jogger. Ve spolupráci s technologickou společností 3M je vybavil bezpečnostním reflexním materiálem. Tento materiál pokrývá přední část boty, patu a její strany, je z něj vyrobeno také logo Adidas a 3M.