Reklama

Když se sny stanou skutečností: Kolik stojí proměna v Disney princeznu?

Překvapivě docela dost!
Reklama
8041

Dětství je pro každého období plné snů. Někdo touží po tom vlastnit jednorožce, někdo chce bydlet v čokoládovém království a někdo se touží proměnit v princeznu. S každou oslavou narozenin ale ve většině lidí převáží rozum a místo snění se nechají pohltit nekonečnými starostmi v podobě placení účtů, nakupování jídla a plnění povinností v práci... V nekonečném koloběhu povinností a stresů ale neskončí každý. Podívejte se třeba na Sarah Ingle z Denveru v Coloradu, která i ve svých 25 letech touží jen po jedné věci – stát se opravdovou Disney princeznou.

Nejde ale jen o sen, Sarah intenzivně pracuje i na tom, proměnit sen v realitu. Kromě dokonalých proporcí má doma už 16 kostýmů, které dokonale kopírují šaty princezen z Disney pohádek. Vedle šatů, které se průměrně šijí na zakázku skoro půl roku z materiálů z celého světa, vlastní Sarah i nespočet doplňků a paruk. Dohromady sečteno podtrženo za 14 000 dolarů.

I když pracuje Sarah v reálném světě jako marketing manager, věří, že jí jednou nabídka na práci skutečné princezny spadne do klína! A rozhodně od dosažení svého snu není daleko, má za sebou pár narozeninových oslav, ale třeba i návštěv v nemocnici, kde dělá jako princezna radost dětem! 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama