Reklama

KOLEKCE MOSCHINO [tv] H&M JAKO OSLAVA PŘÁTELSTVÍ A ROZMANITOSTI

V kolekci MOSCHINO [tv] H&M shromáždil kreativní ředitel této oblíbené módní značky Jeremy Scott všechny své přátelé a ukázal veřejnosti pozitivitu, lásku a rozmanitost, které jsou srdcem jeho kolekce.
11818
H&M také právě představilo gify samolepky s animovanými logy a symboly z kolekce MOSCHINO H&M pro Instagram Stories, Snapchat a Messenger, takže je uživatelé mohou přidat k vlastnímu obsahu. Kolekce bude dostupná v Nákupní Galerii Myslbek a online na HM.com 8. listopadu.
 
„Pokaždé když navrhuji, myslím na své přátele. Lookbook MOSCHINO H&M jsem pojal jako večírek; oslavuje zábavu, pop, kreativitu a energii lidí i samotné kolekce,“ říká Jeremy Scott, kreativní ředitel značky MOSCHINO. Na lookbooku se podíleli Jeremyho dlouhodobí spolupracovníci, fotograf Marcus Mam a stylistka Carlyne Cerf de Dudzeele.
 
 
 
Miluju, jak se Jeremymu v lookbooku podařilo zachytit duch kolekce MOSCHINO H&M. Je to nápadná a velmi hrdá kolekce, ve které si užijí zábavu úplně všichni, bez ohledu na to, kdo jste, nebo odkud pocházíte,“ říká Ann-Sofie Johansson, kreativní poradkyně H&M.
 
 
Na lookbooku se podíleli Jeremyho dlouhodobí spolupracovníci, fotograf Marcus Mam a stylistka Carlyne Cerf de Dudzeele.
Obrovskou energii kolekce MOSCHINO H&M v lookbooku nosí s typickým „pop glamourem“ MOSCHINO, street postojem a nadsázkou mimo jiné Aquaria – vítězka 10. série RuPaul’s Drag Race; Amiaya – dvojčata a influencerky Aya a Ami; Sakura Bready – asistentka Jeremyho Scotta v MOSCHINO a Pablo Olea – Jeremyho nejlepší přítel a vedoucí globálního PR a komunikace v MOSCHINO.
 
 
H&M také právě představilo giphy samolepky MOSCHINO H&M pro Instagram Stories, Snapchat a Messenger, takže je uživatelé mohou přidat k vlastnímu obsahu. Spolu s animovanými logy a symboly z kolekce obsahují také gify samotného Jeremyho, jak rozdává lásku z kolekce.
 
 
 
 Více o kolekci na zde.
 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama