Lonely Girls: Když se v kampani na spodní prádlo objeví (ne)dokonalá žena

Ženy ženám!
10010

Možná to známe jen my, které nemáme už léta úplně modelkovské tvary, máme například širší boky, větší prsa... Vejdeme do obchodu se spodním prádlem a připadáme si jako slon v porcelánu. Všechny kousky vypadají skvěle. Škoda, že se do žádného z nich nenasoukáme, škoda, když už, můžeme zapomenou na všechny sexy kousky a získáme nabídku mezi bílou a černou basic podprsenkou. Chceme prostě prádlo, ve kterém se budeme cítit jako modelka bez ohledu na to, kolik kil a jaké míry vlastně máme. Chceme se už navěky nechat opečovávat týmem Lonely Girls, který s námi (ne)dokonalými ženami pracuje.

Ať si kdo chce říká, co chce, věříme, že kouzlo ženy není v tom, že má dlouhé nohy, malý kulatý zadek a prsa ideálně 70A.

Když si e-shop Lonely Label vybral jako své tváře v loňském roce Lenu Dunham a Jemimu Kirke, byly jsme nadšené a letos jde zase o krok dál.

Proč by smyslnost a sexy prádlo mělo patřit jen mladým a rozverným?! Seznamte se s 57 letou Mercy Brewer a užijte si pohled na fotky, které dokazují, jak jsme každá krásná! Záleží jen na úhlu, ze kterého se na sebe díváme.  

 

sledujte nás na instagramu