Mikolas Josef se stal tváří Huawei nova 3

Teprve dvaadvacetiletý zpěvák a producent Mikolas Josef se stal tváří nového smartphonu Huawei nova 3, který je určený mladé generaci mileniálů.
11736

Telefon vyniká nejen svým vzhledem, ale i super funkcemi a co víc, pořídí ti dokonalou selfie. 

Mikolas se proslavil svým singlem “Hands Bloody”, následovala skladba “Free”, která se zařadila mezi často hrané písně v rádiích. Svůj talent ale potvrdil šestým místem na mezinárodní prestižní soutěži Eurovision Song Contest 2018, kde vystoupil se singlem “Lie to me” a zajistil tak doposud největší úspěch České republiky v této soutěži. 

" S produktem se musím ztotožnit a tentokráte to klaplo na jedničku. Je to telefon pro nás mladé, umí přesně to, co potřebuji. Skvěle fotí, má velkou paměť, to je to, co od telefonu, na kterém denně trávím spoustu času, potřebuji. Někdy mám pocit, že už je součástí mé ruky,” řekl Mikolas. 

Huawei nova 3 se pyšní zabudovanou umělou inteligencí a dvěmi duálními fotoaparáty. Nabušený selfie fotoaparát vám zajistí dokonale ostré fotky s perfektní světelností. A umělá inteligence se postará o rozpoznání fotografované scény díky čemuž automaticky nastaví parametry tak, abyste pořídili fotky jako od profesionála. To vše za skvělou cenu 10.990 Kč. 

Huawei společně s Mikolasem odstartovali lokální komunikační kampaň, kterou je možné sledovat na Instagramu pod hashtagem “prekonejse” (#prekonejse). Mikolas kampaň zahájil tandemovým seskokem a do výzvy už brzy zapojí i své fanoušky. https://consumer.huawei.com/cz.