Mimořádný výkon ve stylovém balení. Nové fotomobily Huawei vás dostanou

Společnost Huawei koncem března představila v pompézních prostorech pařížského Grand Palais prémiové smartphony P20 a P20 Pro.
11317

Nové modely potěší i ty nejnáročnější uživatele, kteří od telefonu nekompromisně očekávají nejen spolehlivý výkon, ale i stylový design. A třešničkou na dortu je špičkový foťák, který v mobilním světě jen těžko hledá konkurenta. 

Hvězda sociálních sítí. Slovní spojení, jehož význam ještě před 10 lety nikdo neznal. Dnes ovšem může na internetu zazářit téměř každý. Stačí mít účet na Instagramu, pořádnou dávku sebevědomí, osobitosti a možná i zdravé drzosti, kvalitní foťák a cit pro zachycení toho správného momentu. Mezi české internetové celebrity, které jsou se svými fanoušky v úzkém virtuálním kontaktu, patří třeba zpěvačka Dara Rolins nebo Česká Miss 2015 a modelka Nikol Švantnerová. Protože obě dobře vědí, že kvalitní fotky jsou na Instagramu základ, rozhodly se spolehnout na novinky z řady Huawei P20, které se chlubí špičkovými foťáky.

Dara vsadila na trojitý foťák a rafinovaný odstín Twilight 

Dara Rolins si vybrala prémiový model Huawei P20 Pro, který je novou vlajkovou lodí společnosti Huawei. Největšími devizami nadupaného smartphonu jsou unikátní trojitý fotoaparát Leica a vyspělé funkce, které při focení využívají umělou inteligenci. Výsledkem jsou fotky, nad kterými se tají dech. 

Výkonný uvnitř, oslnivý navenek. I tak by se dal Huawei P20 Pro charakterizovat. A pro neobvyklé barevné provedení Twilight to platí dvojnásob. Měňavý odstín tvoří několik vrstev optických povlaků pod zadním krytem přístroje. Když na jeho povrch dopadá světlo, dochází k postupné změně odstínu telefonu – výsledkem může být barevný efekt, který připomíná soumrak. Zpěvačka telefon doplnila pestrým zkráceným topem ve svém oblíbeném sportovním stylu a volnými metalickými kalhotami.

Nikol Švantnerová fandí eleganci 

Modelka a někdejší Česká Miss Nikol Švantnerová si potrpí na eleganci. Proto si vybrala model Huawei P20. Problém nastal, když se nemohla rozhodnout mezi temně modrou barvou a světle růžovým provedením, ale nakonec všechno dobře dopadlo. To platí i pro výběr outfitu – Nikol smartphone v jemné pastelové barvě doplnila černými šaty a nepřehlédnutelným drdolem 

I Nikolin model disponuje fotoaparátem, který vznikl ve spolupráci s kultovní fotografickou značkou Leica. Také v tomto případě jde o foťák duální s 12MPx barevným a 20MPx monochromatickým snímačem. Smartphone díky tomu výrazně lépe fotí při zhoršených světelných podmínkách. Kromě toho disponuje 24MPx selfie fotoaparátem s funkcí vylepšení vzhledu pomocí umělé inteligence a 3D osvětlením. Výsledkem jsou selfies s jemně, ale přesto realisticky upraveným vzhledem, které uvítá každý instagramový závislák.

 

Více informací o produktech Huawei naleznete na https://consumer.huawei.com/cz.

 

 

 

 

sledujte nás na instagramu