Módní novinky i čerstvé spolupráce pro rok 2019

Stíháte to sledovat?
12017

Reebok x Victoria Beckham

Styl Victorie Beckham nás v posledních letech opravdu baví. Proto není divu, že nás zaujala i nejnovější kolekce značky Reebok pro jaro 2019, která vznikla právě ve spolupráci s touto módní ikonou.

Sportovní podprsenky, legíny, mikiny, bombery, tašky, batohy i boty s této kolekce spojuje svěžest a moderní vzhled. Našimi favority jsou tenisky v nízkém provedení. Myslíte, že jim odoláme?

P.S. Spousta kousků je v unisex provedení, proto je můžete pořídit nejen pro sebe, ale i pro svého partnera. Oba je unosíte jak ve fitku, tak mimo něj!

České brýle z 3D tiskárny

Sluneční i dioptrické brýle vyrobené na míru? V showroomu ONYX žádný problém. Pomocí celosvětově unikátní technologie barevného 3D tisku vám tu splní každé přání. Kromě brýlí ONYX tu ale seženete i další zajímavé značky a modely. Nás baví dokonale padnoucí dřevěné kousky značky Nina Mûr.

Converse x P.A.M.

Tenisky All Star nebo One Star má v botníku skoro každý, ale co takhle nějakou limitku? Nejnovějším počinem značky Converse je futuristická kolekce vytvořená ve spolupráci s australskou značkou Perks and Mini. 

Edice obsahuje prošívané zateplené boty i oblečení, tudíž vás podrží i v zimě a sněhu! Celou kolekci seženete ve Footshopu (Praha, Bratislava) a v Queens.