Must-have kabelky, po kterých šílí celebrity i celý Instagram

Rosie Huntington-Whiteley, Gigi Hadid, Hailey Bieber, Rihanna i Dua Lipa...
12575

Na módě je krásná její rozmanitost i dostupnost. Pokud na ni nahlížíme jako na umění a baví nás, tak za ní nemusíme do muzea, ale stačí mít oči otevřené a kochat se na ulicích, obrazovkách televize i telefonu nebo v časopisech.

Asi nekrásnější je období Fashion Weeků, kdy z promyšlených looků oči přecházejí. Čas od času se však stane, že se na trhu objeví módní kousek, který si zamilují všechny módní ikony a jen těžko hledáme někoho, kdo tomu danému trendu nepodlehl. I to však může být zábava, pokud začneme sledovat, jak různé ženy kombinují úplně totožné boty, šaty či kabelku.

A právě o kabelkách, které zatemnily objektivy všech fotografů zaměřujících se na módů a celebrity, to bude dnes!

Číslem jedna je aktuálně The Pouch Bag z dílny Bottega Veneta. Modelka Rosie Huntington-Whiteley se s touto nadšasovou kráskou vyfotila na svůj Instagram celkem třicet devětkrát za poslední tři měsíce. A to rozhodně není málo.

A navíc není zdaleka jediná, kdo se do této oversize kabelky převážně v odstínech hnědé a béžové zamiloval. Pokud jste na Instagramu jako doma, jistě jsem zaznamenali, že si tuto tašku oblíbily i některé české módní ikony.

Rosie Huntington-Whiteley

Další must-have kousek zaplavující internet je beze sporu kabelka Louis Vuitton Multi Pochette. Bez ní se neobejdou Gigi Hadid, Hailey Bieber, Rihanna ani zpěvačka Dua Lipa! Jak se líbí vám? 

Dua Lipa

Gigi Hadid

Rihanna

Hailey Bieber

Foto: Getty Images, PR a IG