Reklama

Premiéra filmu Padesát odstínů temtony v L.A.: Jamie a Dakota sladili své outfity

Jak se vám líbí?
Reklama
9870

Valentýn se už nebezpečně blíží, což znamená, že dlouho očekáváné pokračování filmu Padesát odstínů šedi, tedy Padesát odstínů temnoty, je téměř za dveřmi.

V Los Angeles však už premiéra proběhla. Jak jinak než za účasti štábu i herců. A byly to právě hlavní postavy tohoto snímku, kdo všechny překvapil. Většina lidí očekávala, že si Dakota Johnson, jež ve filmu hraje Anastasii, ženu, která je odhodlaná nerespektovat pravidla a jít si za svým snem, čímž je úplně obyčejný život s Christianem Greyem, oblékne sexy šaty černé či rudé barvy. Ty by totiž stoprocentně vystihly Dakotinu roli i celý film. Herečka však vsadila na sice odvážnou, přesto však velmi něžnou jemně růžovou róbu od Valentina.

 

Šaty doplnila jednoduchým a přirozeným účesem, jemným líčením, kterému dominovaly smyslné a šťavnaté rty, drobnými naušnicemi a krásným mohutným prstenem. Dobrou volbou byl i černý lak na nehty.

Celý její look navíc pozvedl hezký muž po jejím boku. Na mysli máme samozřejmě Jamieho Dornana, který pro tuto událost zvolil tmavě modrý oblek, čistě bílou košili a kravatu, jejíž proužky ladily s outfitem jeho filmové lásky.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama