Přivítejte jaro s novou kolekcí stylových bot a doplňků od Humanicu

Určitě to také znáte.
11254

Vždy, když se zimní měsíce přehoupnou do března, netrpělivě vyhlížíte první jarní paprsky, které alespoň trošku zahřejí na kůži. V ten moment odkládáte všechny zimní svršky hluboko do skříně a vytahujete jarní kousky z šatníku i botníku. 

Na jaké boty se tedy budete moci těšit toto jaro? 

ASIA STYLE

Design s asijským vlivem je vrcholným trendem letošní sezóny. V tomto looku se nosí sandály, tenisky i baleríny. Barevně intenzivní saténové boty s dekorativními výšivkami udávají nadcházejícímu jaru jasný tón. Asijské motivy jako jemná výšivka v látce vyzývají k dobré náladě. Buď jako dominantní prvek v kombinaci s nenápadným outfitem, nebo v pestrém a bláznivém mixu vzorů. Pokud potřebujete mít volné ruce, zvolte místo kabelky nápadný batoh.

DIVOKÁ DŽUNGLE 

Vzory s palmami a potisky divokých zvířat budou na jaře žhavým trendem. Módní scéna patří botám podtrhujícím ženskost: pantofle, baleríny, klasické lodičky nebo lodičky s otevřenou patou. Kabelku zvolte s řetízkovým popruhem a výraznou sponou, která slouží místo šperku.

BLACK & WHITE 

Barevná kombinace černé a bílé letos dominuje díky vzrušujícím grafickým vzorům ve formě proužků, kostiček, cikcak vzorů nebo puntíků. Černo-bílé klasické lodičky, otevřené lodičky nebo sandály vhodně doplňují mašličky, perleť nebo něžná růžová barva. 

SATÉN  

Satén jakožto luxusní materiál nalezneme na sandálech, teniskách, nazouvacích polobotkách, pantoflích a sexy ponožkových botách. Hravé detaily jako mašle, látkové

spony, ozdobné kameny a bohatý perleťový dekor dodávají sportovním typům bot punc honosnosti. Satén se hodí k elegantním outfitům. U sportovních modelů bot ale vytváří moc pěkný kontrast. A úplně nejvíc funguje pořádně extravagantní kabelka!

Který trend si zamilujete vy? 

Boty i kabelky z jarní kolekce na vás čekají ve všech prodejnách HUMANIC v České republice. 

www.humanic.net 

 

sledujte nás na instagramu