Psychologie barev: Tušíte, jak na okolí působí barvy vašich outfitů?

To jsou nám zázraky!
11203

1. Modrá. Sebevědomí a loajalita. Přesně takové vlastnosti ve vás lidé uvidí, pokud vsadíte na modro modrý look. Je jen na vás, zda sáhnete po kobaltově modré, námořnické, pastelové či tyskysové, tak jako tak je to barva vhodná na pracovní pohovor či schůzku s vaším nadřízeným.

2. Žlutá. Hořčičná či neonová, vždy působí pozitivně a vesele! Žluté outfity jsou proto skvělou volbou třeba na první rande nebo ve chvíli, kdy řešíte složité životní období, ale nechce se vám o tom s nikým mluvit.

3. Červená. Jakmile si obléknete tuto nepřehlédnutelnou barvu, rapidně se zvýší vaše atraktivita - to nám věřte! Takže na party, večeři, výročí nebo třeba na schůzku s ex?!

4. Fialová. Chcete se cítit výjimečně? Pak je fialová ta pravá. Dokáže přitáhnout pozornost, světčí postavě a vypadá velmi draze a luxusně. Dle módních ikon je dokonce i mnohem více než černá!

5. Růžová v kombinaci s červenou. Nezvyklá kombinace, spojení nespojitelného, klid versus rebélie. I tak se dají popsat takto barevné looky. A vlastně i lidé, kteří je nosí...