Sportujte bez kompromisů! SOUTĚŽ o podprsenky z kolekce adidas Statement Collection

Trendy geometrické a květinové potisky ve stylu kamufláže ruku v ruce s pohodlím a maximální oporou při každém sportu.
11866

Tak přesně takhle by se dala shrnout nová dámská kolekce inspirovaná nejen tvorbou Stelly McCartney. Ambasadorkami kolekce jsou Dua Lipa, Karlie Kloss, Shay Mitchell, Hannah Bronfman nebo Garbine Muguruza

Takže ať už se vydáte na svou pravidelnou lekci jógy, nebo si dáte do těla při náročném kruhovém tréninku, všestranné kousky z adidas Statement Collection vás nezradí. Nyní navíc můžete hned 3 kousky vyhrát. Stačí dočíst článek do konce, odpovědět správně na soutěžní otázku a vyplnit celý formulář.

Kolekce se skládá z více než 20 vzájemně se doplňujících kousků a najdeme v ní vše od podprsenek přes legíny, bundy, tréninkovou obuv až po doplňky. Hlavním gró celé kolekce jsou však právě již zmiňované sportovní podprsenky. Pojďme si je proto představit!

Podprsenka STRONGER FOR IT byla vytvořena tak, aby dodala vysokou míru opory i ženám s velkým poprsím. Tvarované košíčky a stabilizační prvek na přední straně ramínek poskytují maximální komfort i při nejnáročnějších aktivitách. Nastavitelná ramínka lze navíc upnout do různých stylů, takže je jen na vás, abyste našly ten pravý způsob právě pro vás.

Podprsenka ALL ME  dodá vynikající oporu sportovkyním pro menší velikostí poprsí, které jistě ocení nejen variabilní možnosti upnutí ramínek pro různé zpevnění, ale také vyjímatelné rychleschnoucí vycpávky košíčků!

Podprsenka DON’T REST s klasickým sportovním střihem zadního dílu dodá oporu až do celikosti košíčků C a zabrání nežádoucímu pohupování i nadskakování poprsí při jakémkoliv pohybu.

Celou kolekci si můžeme prohlédnout i zakoupit na www.adidas.cz/statementcollection!


Foto: PR