Zamilujte si nový telefon Samsung a objevte cool aplikaci Dny Marianne

Cítíte, že vás starý telefon už má své nejlepší dny za sebou? Nechcete riskovat, že přijdete o možnost vyfotit okamžiky na kterých vám záleží? Pak je nejvyšší čas vsadit na parťáka, který vás rozhodně nenechá na holičkách - navíc během akce Dny Marianne se slevou 20 %!
11639

Jasná a ostrá selfie kdykoliv a kdekoliv? Díky telefonu Samsung Galaxy A8, jeho 16Mpx zadnímu fotoaparátu se světelností f/1,7 a 16Mpx+8Mpx duálnímu čelnímu fotoaparátu se světelností f/1,9 se snadno stanete selfie královnou!

Duální čelní fotoaparát se skládá ze dvou samostatných fotoaparátů, mezi kterými můžete přepínat, a vybírat si tak to nejlepší selfie: od detailních záběrů s rozostřeným pozadím až po portrétové záběry s jasným a ostrým pozadím. Díky pokročilé funkci Live Focus můžete snadno měnit efekt rozostření před vyfocením snímku a po něm, a vytvářet tak fotky, které vám vezmou dech.

Potřebujete fotit zrovna, když není ideální světlo nebo je večer? Ani to není problém. Fotoaparát telefonu Galaxy A8 vám totiž umožní fotografie upravovat, jak jen budete chtít a úprava fotek vás bude určitě bavit. A v jakých barvách můžete tenhle stylový telefon pořídit? Zvolit můžete černou barvu, zlatou nebo trendy fialovo šedou.

S telefony Samsung Galaxy A6 a A6+ budete hravě kombinovat každodenní praktičnost a stylový design ve spojení s pokročilým fotoaparátem. Díky výkonnému přednímu a zadnímu fotoaparátu umožňují telefony Galaxy A6 a A6+ pořizovat dechberoucí fotografie. Elegantní hladké křivky a kovový design zaručují stylový vzhled, stejně tak jako tři barevné varianty – černá, zlatá a fialová. Záleží jen na vás, kteoru barvu zvolíte. A't už ase ale rozhodnete pro jakoukoliv z vašeho telefonu se stane stylový doplněk. Navíc můžete vybírat mezi single SIM nebo dual SIM variantou, díky níž už s sebou nebudete muset nosit osobní i pracovní telefon, ale budete mít v jednom přístroji pohodlně oba dva. Hurá!

S ohledem na praktičnost a každodenní používání navíc Samsung do těchto telefonů integroval i několik funkcí oblíbených u vlajkových produktů včetně bezproblémového zabezpečení s funkcí rozpoznávání obličeje a otisků prstů pro rychlé a snadné odemknutí přístroje. Více informací o telefonech Samsung Galaxy S8, A6 a A6+ se dozvíte www.samsung.com

Pokud jste se rozhodli skvělý telefon Samsung pořídit, můžete využít slevu 20% během akce Dny Mariane! Modely můžete vybírat z řady Galaxy, konkrétně telefony Galaxy A8, A6 a A6+.

A co si do nového telefonu určitě nezapomenout stáhnout? Aplikaci Dny Marianne, díky které budou vaše nákupy maximálně pohodlné a nic vám neuteče. Najdete v ní navigaci do všech partnerských obchodůkterá vám ukáže nejen jejich abecední seznam s příslušnými slevami a dárky, ale také obchody, které jsou ve vašem nejbližším okolí.  Více informací  a přesný návod ke stažení najdete zde.

Oficiální partner aplikace:

 

Jak používat aplikaci na Dny Marianne 2018?

 

 

 

 

sledujte nás na instagramu