Zazářete v nové kolekci GOLF le FLEUR* od Tylera, The Creatora a Converse

Úžasnou kolekci GOLF le FLEUR* jsme Vám už představovali a není tak pro vás žádnou novinkou...
11065

Co však představuje novinku na poli nejpohodlnějších bot všech dob, je kolekce GOLF le FLEUR*. Tuto kolekci vytvořil známý rapper Tyler, The Creator společně se značkou Converse a opět jde o naprosto stylovou a cool záležitost.

Tylerova signature semišová teniska 2018 přichází na trh ve třech stylových pastelových barvách - Geranium Pink, Bachelor Blue a Jade Lime - za cenu 2 790 Kč.

GOLF le FLEUR* budou dostupné v unisexových velikostech, takže si je můžete pořídit nejen vy ale i váš miláček. Vaše outfity tak budou rázem dotaženy k dokonalosti a snovému rande už nebude nic stát v cestě.

Svůj šatník můžete navíc doplnit o skvělé mikiny a trička ze stejné kolekce.

 

Mikina French Terry Converse Essentials s GOLF le FLEUR* logem, bude k dostání ve čtyřech barvách - Jade LimePeach Pearl, Clearwater Blue a Egret.

 

Bavlněné trička Jersey Converse Essentials seženete v barvě havajského oceánu, černé, meruňkové a bílé. Věřte, že ať sahnete po jakékoliv variantě, rozhodně neuděláte chybu. 

Pusťte do svých šatníků GOLF le FLEUR* a vkročte do roku 2018 pohodlně a stylově. Inspirujte se novou kolekcí a buďte stejně odvážná a nepřehlédnutelná.

Spojení značky Converse a Tylera, The Creator je sázkou na jistotu! 

Kolekce GOLF le FLEUR* bude v prodeji od 18. ledna 2018 na http://www.conversecz.com, http://golfwang.com , v Centru Chodov v prodejně Converse, ve Footshopu (Praha, Bratislava) a ve Freshlabels.

Více o aktuálních kolekcích Converse http://www.conversecz.com.