Reklama

89. ročník udílení Oscarů: Trapas, překvapení i skvostné róby

Hvězdná akce jak má být...
Reklama
9952

V noci na dnešek proběhlo v Los Angeles 89. předávání cen americké filmové akademie a ani tentokrát se to neobešlo bez trapasu. Mimo jednoho velkého omylu při vyhlašování však šlo o nádhernou akci, kde se sešly ty největší herecké hvězdy v nádherných outfitech.

Největším trhákem byl muzikál La La Land v hlavních rolích s Emmou Stone a Ryanem Goslingem, který si nakonec odnesl 6 sošek ze 14 nominací.

Mohlo by vás zajímat: Movie Time: Když se spojí La La Land s původní inspirací

Málem však získal sedm sošek! A to "díky" herci Warrenu Beattymu, který se při vyhlašování nejlepšího filmu spletl a místo dramatu Moonlight vyhlásit právě La La Land. Nakonec se však vše vysvětlilo a zábava pokračovala.

Největší důvod k oslavám měli Emma Stone a Casey Affleck, kteří si domů odnesli sošky za nejlepší herečku a nejlepšího herce roku.

Kromě zlatých sošek však všichni obdivovaly především dámské outfity - nouze nebyla o něžné, třpytivé ani sexy krajkové róby. Některé slavné herečky vsadily na odhalené kotníky, jiné na hluboké výstřihy nebo například vysoké rozparky. Podívejte se sami…

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama