9 věcí, které nám nesmí chybět na hudebním festivalu

Většinu z těchto věcí jsme si minimálně jednou zapomněli a nebylo to vůbec příjemné...
11447

1. Sluneční brýle

Trendy brýle? Absolutní nutnost! Dodají vám šmrnc, odcloní škodlivé záření a ještě navíc schovají následky předešlé noci. Doporučujeme ale zvolit takový kousek, který spolehlivě ochrání váš zrak, ale jehož ztráta vám dokonale nezkazí náladu.

2. Pláštěnka

Pokud se nechcete zařadit do skupinky lidí, kteří s prvními kapkami deště obíhají stánky a kupují předražené kousky igelitu, tak si hodně do batohu jednu mini pláštěnku a máte vystaráno.

3. Tenisky na odpis

Žabky ani sandálky nejsou do davů lidí to pravé ořechové. Na fesťák jedině v teniskách. Starých teniskách. Bláto, prach i podrážky ostatních účastníků bohužel s botami udělají své.

4. Batoh nebo větší pohodlná kabelka

Kdo už někdy byl na festivalu tak jistě ví, že psaníčko není tím pravým zavazadlem, které by pojmulo všechny nutnosti a dárky v podobě vějířů, létajících talířů a výher, které nás většinou neminou.

5. Gumička do vlasů

Sexy vlající vlasy po celou dobu festivalu? Také jsme mívaly podobné iluze. Ale culík nebo drdol je nakonec vždy obrovské vysvobození!

6. Podsedák

Lehátek, laviček i sedacích pytlů je vždy nedostatek, proto je dobré mít po ruce cokoliv, na co se dá posadit, ideálně natáhnout!

7. Suchý šampon + deodorant + mokré ubrousky

Ideální je mini balení, které vám dodá pocit svěžesti i dávku krásy i v případě, že se neodvážíte do sprchy ve stanovém městečku.

8. Kompaktní pudr

Co si budeme povídat. Kdo by chtěl být v první řadě pod pódiem a lesknout se víc než všechny reflektory v okolí?

9. Externí nabíčka

Zatoulat se v davu a nedovolat se kamarádům - to je zlý sen!

 

Reklama
sledujte nás na instagramu