Beats for Love 2018: Odstartujte léto stylově se srdcem na pravém místě

Beats for Love letos do Ostravy přiveze držitele Grammy a dalších světových hudebních ocenění, kteří mají na kontě stovky milióny shlédnutí na Youtube.
11509

Podtitul festivalu “děláme to srdcem” navíc letos platí víc než v jakékoliv jiném ročníku. Hudbu doplní charitativní aktivity a podpora talentů z regionu. Prostor dostanou neslyšící tanečníci, studenti umění či nevidomý zpěvák. Finanční podpora festivalu letos poputuje pro mobilní hospic Strom života a zdraví svých návštěvníků festival podpoří prostřednictvím zdarma poskytovaných HIV testů.

Na Beats for Love se letos do Ostravy chystá více než 400 interpretů z celého světa, kteří tady v průběhu čtyř dnů zahrají na celkem 13 pódiích včetně monumentální Love stage. V industriálních kulisách opět zazní melodie všech tanečních stylů od drum and bass, house, přes breakbeat, techno až po electroswing či reggae. Vstupenky na čtyřdenní nabitý program vycházejí na 790 Kč, což je v přepočtu přibližně dvě koruny za jedno vystoupení.

Mezi největší hvězdy letošního ročníku festivalu patří Alan Walker z Norska, jehož hit Faded má na Youtube 1,7 miliardy shlédnutí, DJ duo z Velké Británie Sigma nebo držitel Grammy ze Spojených států amerických Roger Sanchez. Někteří z umělců přijedou díky Beats for Love vůbec poprvé do České republiky. Jedná se o švédské DJs a producentské duo Galantis, nominanty na Grammy, kteří se svou tvorbou významnou měrou podílí na popularizaci elektronické taneční hudby po celém světě. “Nominováni na Grammy byli taky například DJs a producentské duo CamelPhat z Velké Británie nebo Full Intention, rovněž anglická dvojice DJs a producentů, která je na scéně přes 20 let. Za tu dobu spolupracovali například s Jamiroquai, Whitney Houston nebo Georgem Michaelem,” uvádí Kamil Rudolf, ředitel festivalu Beats for Love. Na multižánrové Love stage vystoupí také Foreign Beggars, britské hip hopové a dubstepové trio, nebo Čech DJ Roxtar, finalista letošního ročníku světové DJské soutěže Red Bull 3Style. Z největší dálky pak do Ostravy zavítá kolumbijský DJ KhoMha, který bude reprezentovat trancovou hudbu.

Mimohudební program přinese vedle tradičních aktivit, jakými jsou například fotbálek, graffiti, vodní bitvy nebo facepainting, i zbrusu novou zábavu. Travnatá plocha v Dolních Vítkovicích se změní ve hřiště, kde si návštěvníci budou moci ve středu a pátek užít workshop a exhibici týmu amerického fotbalu Steelers Ostrava a ve čtvrtek a sobotu fan zónu a workshop baseballového týmu Arrows Ostrava. Ti nejodvážnější se pak mohou pustit i do dalšího adrenalinového programu ve stylu pevnosti Boyard s názvem Tepfactor. Novinkou je i designový projekt, v rámci kterého si návštěvníci mohou vyrobit vlastní tričko nebo třeba tašku. Víc než kdy jindy bude festival pečovat o zdraví svých návštěvníků. Přichystány jsou pravidelné lekce jógy, masáže a ve spolupráci se Zdravotním ústavem také testy na HIV, které budou probíhat ve speciální festivalové ambulanci. Poskytovány budou zdarma, anonymně a v rekordním čase - zájemci se výsledek dozví během 20 minut. 

Festival Beats for Love se koná 4. - 7. 7. 2018 v industriálním parku Dolní Vítkovice, Ostrava. Vystoupí na něm téměř 400 umělců z celého světa na 13 pódiích. Vstupenky jsou aktuálně v prodeji za 690 Kč + poplatky prodejce. V prodeji jsou i VIP vstupenky a vstupenky do Love campu. Veškeré informace naleznete na webových stránkách www.b4l.cz nebo na Facebook profilu www.facebook.com/beats.for.love.

Reklama
sledujte nás na instagramu