ČERVNOVÁ LETNÍ SOUTĚŽ | Vyhrajte kosmetiku a vouchery na nákupy!

Léto je tu! Pojďme to oslavit soutěží!
11518
Tentokrát jsme si pro vás připravili 5 balíčků složených z produktů, které jsme vám během měsíce června doporučovali! Možná jste tak o nich již četli na našem webu či sociálních sítích, pokud ne, tak vám je ještě jednou představíme.
 
Ve třech soutěžních balíčcích můžete najít vlasovou kosmetiku Malibu C, což je značka, jejíž produkty jsou 100% vegan, netestované na zvířatech, neobsahující parabeny, sulfáty, konzervanty, umělé parfemace. Těšit se můžete na řadu produktů Hard Water, Blondes a Swimmers!

 
Ve všech pěti balíčcích na vás bude čekat také hydratační péče Douglas Naturals, se kterou budete perfektně pečovat o svou pleť i oční okolí + karta Douglas nabitá na 500Kč.
 
 
A každá z pěti výherkyň získá také voucher v hodnotě 1000 Kč na nákup v CCC, kde aktuálně najdete trendy sandálky, plátěné tenisky i zdobené bahoty, které využijete nejen na letních festivalech!

Balíček č. 1: Voucher na 1000 Kč do CCC, voucher na 500 Kč do Douglas + produkty Douglas Naturals + vlasová kosmetika Malibu C

Balíček č. 2: Voucher na 1000 Kč do CCC, voucher na 500 Kč do Douglas + produkty Douglas Naturals + vlasová kosmetika Malibu C

Balíček č. 3: Voucher na 1000 Kč do CCC, voucher na 500 Kč do Douglas + produkty Douglas Naturals + vlasová kosmetika Malibu C

Balíček č. 4: Voucher na 1000 Kč do CCC, voucher na 500 Kč do Douglas + produkty Douglas Naturals

Balíček č. 5: Voucher na 1000 Kč do CCC, voucher na 500 Kč do Douglas + produkty Douglas Naturals

Soutěž probíhá pod soutěžním příspěvkem na Facebooku JOY Czech Republic od 23. června do 30. června! Následující den pak vybereme 5 výherních komentářů, jejichž autoři budou zveřejněni v posledním komentáři na FB, tak si nezapomeňte zapnout upozornění! Držíme vám palce a přejeme krásné léto!

Reklama
sledujte nás na instagramu