Colours of Ostrava | Kdo zažil, nechce jinak!

Kdo naši redakci sleduje, tak moc dobře ví, že "Coloursy" jsou naše láska!
11488

Jedinečné prostředí, výjimečné zážitky, neskutečná hudební vystoupení a nadupaný doprovodný program, kvůli kterému každý rok doufáme, abychom se mohli minimálně rozdvojit a nic nám neuteklo. To je festival Colours of Ostrava konající se 18. až 21. července 2018, kde můžete již tradičně najít i naši holčičí JOY ZONE, v níž si můžete užít beaty péči, díky které budete vypadat po celou dobu festivalu naprosto skvěle.

A co samozřejmě chcete - hlavně ve chvílích, kdy je možnost, že z první řady pod pódiem navážete oční kontakt s některým z vašich hudebních idolů!

My se moc těšíme na N.E.R.D ve složení Pharell Williams, Chad Hugo a Shay Haley, kteří slibují neskutečnou show a nespočet hitů, které nás zvednou na nohy.

Určitě si nenecháme ujít ani tanečky na skladby americké kapely Future Islands, fešáka a písničkáře v jedné osobě Jeremyho Loopse a krásku Jessie J a její světové hity, které prostě potřebujeme slyšet naživo! 

To je ale samozřejmě jen opravdu malý výběr toho, co nás v Ostravě celkem na devíti pódiích čeká. Kompletní program můžete najít již nyní přímo zde.

A co vás letos čeká v JOY ZONE, kterou najdete u multifunční auly Gong?

Každý festivalový den starujeme ve 12:00. O čestvou trendy manikúru se postarají nail artistky Oriflame, svěží a stylový účes vám vytvoří kadeřnice s pomocí suchých šamponů Nivea a dále se můžete svěřit do rukou profesionálních make-up artistů Rimmel, kteří vám vykouzl crazy make-up a umožní vyzkoušet matnou rtěnkou Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour.

A to není vše! V JOY ZONE bude možnost odlíčit si zbytky party make-upu pomocí kosmetiky Nivea a chybět nebudou ani letní vůně MEXX, které dokonale podtrhnou váš festivalový vzhled.

 

Foto: Matyáš Theuer + PR

Reklama