Festivalová sezona 2018 | 5 fashion trendů, které stojí za hřích

Je na čase provětrat peněženky a zásobit své šatníky novými kousky na hudební festivaly. Juchů!
11428

Festivalová sezona se již pomalu, ale jistě, rozjíždí a my jsme pro vás vybrali pět módních trendů, které jsou na vrcholu festivalového žebříčku pro rok 2018. Vloni to byla opravdu divočina, ale letos se do TOP 5 dostaly i opravdu praktické kousky!

Retro brýle

Brýle á la kočičí oči sluší téměř každému. Chce to je trochu odvahy a najít ten správný tvar a barvu. Černé a bílé obroučky jsou klasika. Pokud chcete opravdu vyniknout, zkuste sáhnout po červených nebo metalických!

Ozdoby do vlasů

Flitry, glitry, cvočky, kroužky, pinetky, čelenky, sponky, korunky, fascinátory - to vše letí! A kde jinde si podobných ulítlých doplňků užít než na letním festivalu?

Denim

Džínové kousky s oblibou řadíme mezi ty praktické. Skvěle vypadají, ale zároveň hodně vydrží. Nemuchlají se, prach i špína z nich jde snadno oprášit a jen tak něco je nezničí. Letos jsou navíc opravdu IN. Kromě džínových bund a šortek doporučujeme vsadit také na denimové topy, kabelky a doplňky.

Ledvinky

Další velmi praktickou věcí, která se letos dostala do popředí módních vychytávek, je ledvinka. Kožená, metalická, denimová nebo průhledná plastová - s každou budete super trendy.

Kimona

Kimona patří mezi jeden z nej kousků naší šéfredaktorky Valentiny. A vůbec se nedivíme! I z toho nejvíc basic outfitu dokáží vytvořit něco extra. Mimo to smyslně vlají kolem těla a z každé ženy vykouzlí éterickou vílu.

Reklama