HORKÉ FESTIVALOVÉ TIPY | 7 věcí, na které nedáme na fesťácích dopustit

Přečtěte si naše beauty tipy i praktické rady!
11578

Valentina, šéfredaktorka

Letos se sice poprvé za posledních šest let nepodívám na Colours of Ostrava, ale můžu vám říct, bez čeho jsem se tam neobešla ani jeden z minulých ročníků. Bez klasických Conversek! Ty zvládly všechno – koncerty, noční party, procházky po městě i návštěvy naší JOY zone, která byla (a letos zaručeně také bude) po celé čtyři dny plná k prasknutí. Letos bych si určitě na festival přibalila model Chuck 70, který je ještě pohodlnější než klasické Chucky a má cool sedmdesátkovou siluetu. Já už mám doma pár v bílé barvě, ale dost silně uvažuji ještě nad černou variantou!

Týna, beauty redaktorka

Dnes budu superpraktická a možná nudná, ale po zkušenosti z předminulého roku, kdy jsem byla na Colours of Ostrava, všem doporučuji vzít s sebou pláštěnku. Nechci samozřejmě těm, kteří se tam chystají, přivolávat déšť, ale tahle věc má ve chvíli, kdy se spustí liják nevyčíslitelnou hodnotu! Moc místa nezabere a hodit se může i za slunečného počasí, když si budete chtít při poslechu hudby sednout na zem a nesednout si přímo do rozlitého piva (v tom lepším případě). Tahle klasická černá je z Ikey a stojí 229 Kč. A nebojte se, pršet určitě nebude.

Petra, redaktorka joyonline.cz a produkční

Absolutní must have produkt, který si musíte vzít s sebou na festival? Rozhodně suchý šampon. Na festivalech jsou vlasy to poslední, co máme čas řešit. Zároveň ale musí vypadat skvěle a cool. Jak na to, když nemáte čas ani prostor tenhle "problém" řešit? Vyzkoušejte Dry Shampoo od značky Nivea. Vaše vlasy budou nadýchané a svěží a vy budete moct tančit až do rána. Zkrátka ideální parťák na každý fesťák.

Mariya, fashion redaktorka

Asi jsem se zamilovala. Bude to nejspíš jen lehký letní flirt, ale určitě na něj nikdy nezapomenu. Tou (ano, nedivte se) vyvolenou se stala nová vůně Festival Summer od MEXX. Je to limitka, takže si jí můžu užít naplno jen krátkou dobu, a o to vzácnější ty chvíle budou. Vůně je energická, svěží, květinově-ovocná a šťavnatá. Už po prvním stříknutí ucítíte exotický ananas, zelenou hrušku, smyslnou magnólii i něžné tóny frézie. Nedá se jí odolat! MEXX Festival Summer koupíte od 499 Kč.

 

Klára, redaktorka publicistiky

Fesťáky miluju stejně jako spaní ve stanu. To s sebou, alespoň pro nás ženy, nese určité obtíže. Jedním z nich je odličování. Na akce, které se protáhnou až do rána jsem si vždycky brala odličovací vlhké ubrousky, nikdy mi ale nepřišlo, že jsou stejně účinné jako klasické poctivé odličování. To se ale změnilo s odličovacími ubrousky NIVEA MicellAIR Expert Remover. Obsahují suché oleje a extrakt z černého čaje, a tak vás snadno a rychle zbaví běžného i vodě-odolného make-upu.

Týna, fotoeditorka

Říká se, že někdo má úchylku na boty, někdo na kabelky, někdo na oblečení. Já ji mám bezesporu na rtěnky, a proto si i na festival beru slušnou zásobu odstínů. Požadavek je jednoduchý – silně pigmentovaná a výrazná barva, která vydrží několik koncertů v řadě. A právě proto mi v kabelce nechybí ani Stay Matte Liquid Lip Colour od Rimmel. Miluju na ní fakt, že je matná, zároveň ale nevysušuje a vydrží nejedno zpívání v dešti, pár gin toniců a dokonce i nějakou tu festivalou pusu. A čím výraznější odstín, tím lepší. Fesťák je přeci potřeba si užít, ne?

Karolína, redaktorka joyonline.cz

Dokonalá manikúra je podle mě základ. Udržet však lak svěží, lesklý a neoprýskaný ve festivalovém prostředí je nadlidský úkol. Na Colours of Ostrava to však není žádný problém! V naší JOY ZONE u centra Gong najdete šikovné nail art expertky od Oriflame, které vám pomocí trendy dlouhotrvajících laků na nehty Oriflame The ONE Paint (seženete za 69 Kč) a laků Colourbox (na eshopu Oriflame taktéž za 69 Kč) vykouzlí během chvilky dokonalou manikúru, která vám navíc opravdu dlouho vydrží.

 

 

Reklama
sledujte nás na instagramu