JOY na Colours 18': Shine bright like a diamond

Co a kdo nám prozářil 3. festivalový den?
11589

Třetí den na Colours of Ostrava byl pro nás ve znamení "Shine bright like a diamond" a to i přes to, že tam žádná Riri nebyla. Náš den totiž prozářila Jessie J. A to nejen svým blyštivým outfitem, dokonalým zpěvem, ale i charakterem. Házela jeden vtip za druhým, s fanoušky v předních řadách se seznámila i jménem a od jednoho si dokonce vypůjčila selfie tyč se smartphonem, na který nahrála celou jednu písničku. Majitel tak bude mít nezapomenutelnou vzpomínku v podobě videa s písničkou zpívanou velmi zblízka Jessie přímo do jeho chytrého telefonu. Top strop!

Zážitek z koncertu Jessie byl tak tak boží, že jsem vám ho musela sdělit hned na začátku článku. Ale i vše ostatní bylo super. Na oběd jsme zašly do podniku La Petite Conversation (vlevo), který vřele doporučujeme. Stejně jako většina místních, kteří ho nazývají LaPeCo. (To jen abyste byly v obraze, až vyrazíte do Ostravy a někdo na vás vytasí tuto zkratku.) Další tip od místňáka, který stojí za to je kavárna Daniel (vpravo), ve které budete mít pocit, že se zastavil čas. A to v tom nejlepším slova smyslu!

Po obědě jsme se nechaly zkrášlit v JOY ZÓNĚ, kde se o naše vlasy postaraly holky z NIvea a o make-up zase krásky z Rimmelu. Pokud máte chuť na trochu nevšednější look, určitě se stavte! Z dalších koncertů mě odrovnala Lenny, která to rozjela na plné pecky. Týnka, která zářila celý den zase díky třpytivému kimonu, pro změnu zvolila trochu alternativnější cestu: "Rozhodně se na festivalu vyplatí omrknout i menší stage. Britští punkeři Slaves jednu z nich málem zbořili a byl to nejlepší zážitek z celých Colours."

 

 

 

 

Reklama