Let It Roll 2018 | Okuste nezapomenutelný zážitek určený nejen pro milovníky Drum & Bassu!

Největší svátek Drum & Bassu na světě. Tak lze jednoduše označit každoroční Let It Roll. Festival konaný 2. až 4. srpna 2018 v industriálním prostředí bývalého vojenského letiště v Milovicích i letos přiveze výběr toho nejlepšího z Drum & Bassu.
11448

Pendulum, Noisia, Camo & Krooked, Andy C, Black Sun Empire jsou jen jedni z mnoha, kteří v Milovicích vystoupí. Z line-upu, který čítá přes 300 interpretů, na unikátní žánrové akci, která nemá v Evropě obdoby, si vybere úplně každý.

Atmosféra festivalového areálu jako ze sci-fi povídek. Hlavní stage se pne přes celou runway. Světelná show, vypiplaný design a festivalový vizuál slibují pohlcující zážitek. K tomu nespočet denních aktivit; chill zóna, stolní fotbálky, divadlo, grafitti a street art, sport, tanec, soutěže, setkání s vystupujícími interprety, nebo vodní bitva, pro každého něco.

Pro ty, co se chtějí vzdělávat v oblasti Drum & Bassu, festival navíc nabízí přednášky, workshopy a semináře vedené světovou špičkou mezi D&B producenty, DJi, či festivalovými produkčními na aktuální globální témata. Není tak divu, že Let It Roll už vyhrál nejedno ocenění. Na festival se slétají fanoušci Drum & Bassu a ravers z celého světa.

Drum & Bass extravaganza na Milovickém letišti, to je Let It Roll 2018!

Foto: Jakub Doležal

Reklama
sledujte nás na instagramu