Letní festivaly 2018: Víme, kam v červenci vyrazit na skvělé festivaly

Plánujete vyrazit v červenci na festival?
11538

Poradíme vám, kde to bude určitě stát za to!

Létofest 2018 Pardubice 13.-14.7.2018

Skvělý festival, kde si přijde na své snad úplně každý. Těšit se můžete například na skupiny, jako jsou Kabát, Chinaski, Mig21 na zpěváka Marka Ztraceného, Michala Hrůzu, Sebastiana a spoustu dalších. Létofest v Pardubicích se bude konat v areálu Hipodromu! Více informací se dozvíte na https://www.letofest.cz.

Benátská! s Implusem 26.-29.7.2018 Liberec

Benátská! s Impulsem je festival dobré nálady a skvělých zážitků. Užijte si čtyři dny pod širým nebem v té nejlepší společnosti. Tu vám budou dělat například Aneta Langerová, Ben Cristovao, Guano Apes nebo Bonnie Tayler! Přijďte si užít tuhle fantastickou show poslední červencový víkend do Veseckého sportovního areálu u Liberce! Více informací najdete na https://www.benatska.cz.

Sázavafest 26.-28.7.2018 Světlá nad Sázavou

Jako každoročně nabízí Sázavafest to nejlepší z domácí scény, představuje zajímavé zahraniční interprety a nebojí se dát prostor ani novým zajímavým projektům. Přijďte si i vy vychutnat tuhle tradiční festivalovou bombu a protančete se až do rána! Můžete se těšit na No Name, Ewu Farnou, Mandrage, Kryštof, Annu K nebo třeba Monkey Business. Veškeré podrobnosti o Sázavafestu se dozvíte na https://sazavafest.cz.

Hawaii Party 14.7.2018 Stará Huť

Chcete zažít pohodový den a večerní párty u rybníka ve Staré Huti na takzvané pláži? 14.7.2018 máte možnost. Koná se zde již třetí ročník letní Hawaii Party a každý je srdečně zván. Na co se můžete těšit? Na nespočet havajských koktejlů, skvělou muziku různých žánrů, něco dobrého k snědku a hlavně na stylovou a cool atmosféru. Pokud přemýšlíte nad tím správným dress codem, určitě nešlápnete vedle s kloboukem, spoustou náramků a košilemi. Více informací o akci najdete na http://hawaiiparty.cz/#top.

 

Reklama
sledujte nás na instagramu