Tampax Power: Užijte si fesťák i během svých dnů!

Diskrétní ochrana s Tampax Compak Pearl to jistí!
11577

Chcete si užít letošní Colours of Ostrava na maximum, ale zrovna máte své dny? Máme řešení! Navštivte Tampax zónu, kterou najdete hned u scény Gong. V hravém stanu se můžete těšit na spoustu zábavy. Kromě "první pomoci" při menstruaci v podobě ochrany Tampax Compak Pearl se speciálně vyvinutým plastovým aplikátorem, budete mít možnost se nechat učesat a nalíčit podle posledních festivalových trendů. 

Z Tampax zóny si pak jako bonus můžete odnést festivalovou vzpomínku v podobě fotky u zdi, na kterou si můžete napsat originální text dle vašich představ. 

Teď už zbývá jen si užít Colours of Ostrava na plné obrátky! Tampony Tampax Compak Pearl vám pomůže zajistit mimořádnou hygienu a pohodlí v každé situaci, protože mají speciální aplikátor, u kterého stačí jenom jedno kliknutí a je připraven k použití. Po aplikaci se tampon citlivě a jemně rozšiřuje k vnitřní straně těla a pomůže vám tak zajistit tak plnou ochranu. Jedinečný tvar a opletení zabrání nechtěnému úniku krve. Elegantní barevné balení je diskrétní a tampon tak můžete jednoduše hodit do kabelky, vyrazit ven a užít si dokonalý letní festival. 

 

Reklama