3 důvody,proč začít se zdravým stravováním ještě dnes

Od ledna už ale opravdu začnu jíst zdravě...
11014

Proč ale čekat až na leden? Proč nezačít už dnes a neulehčit si tak o jedno novoroční předsevzetí? Začněte o tom, co si dáte na talíř přemýšlet už nyní. V lednu to oceníte. Všichni budou řešit, jak a s čím začít, zatímco vy už budete mít jasno a budete dodržovat svůj režim. Pocit k nezaplacení! Pořád potřebujete ještě nějaké důvody navíc? Tady jsou.

1. Lednové předsevzetí většinou nekončí úspěchem. Proč? Protože je to zkrátka vše tak nějak nucené. Odhodlejte se stravovat zdravě už teď a nepřisuzujte úspěch nebo neúspěch žádnému dni v kalendáři. Je to jen na vás.

2. Zmírníte následky. Co si budeme povídat. V lednici je ještě spousta jídla a cukroví a Silvestr taky není žádná healthy záležitost. Vyzrajte proto nad miliony kalorií včas. Odolejte pokušení a přenechejte všechny chlebíčky a jiné dobroty těm, kteří chtějí začít AŽ v lednu.

3. Nástup do práce bude lehčí. A to doslova. Nebudete oteklí z přemíry alkoholu, nebude vás bolet žaludek ani nebudete zadržovat vodu z tuny slaných brambůrků a tyčinek, které jste spořádali. Naopak. Váš žaludek bude stabilizovaný a vy se budete cítit odpočatí a svěží. A to za trochu odříkání stojí, nemyslíte?

sledujte nás na instagramu