Reklama

3 netradiční způsoby stravování, které vás nastartují k lepším výkonům

Změňte svůj jídelníček!
Reklama
8522

Jídlo je v naší redakci základ. Nefungujeme bez něj, neusmíváme se bez něj, nežijeme bez něj! Už od ranního příchodu do redakce řešíme, co budeme obědvat. Když se ale čas oběda přiblíží, nastává zásadní problém v tom, co si vybrat. Jasně, že se naše chutě zběsile hrnou na další grilovací party, ale potřebujeme také něco, co nás nepromění v nafouknutou únavu. Je čas najít správnou alternativu!

Naše parametry jsou jasné! Potřebujeme něco, co nebude vyžadovat dlouhou přípravu, bude to lehké, zasytí nás to a zároveň díky tomu doplníme tělu vše, co potřebuje. Máte pocit, že nic takového neexistuje? Máme pro vás pár food vychytávek, které vás mile překvapí.

Maca neboli peruánský ženšen seženete ve zdravé výživě v podobě prášku. Řadí se mezi super potraviny a obsahuje přes 20 aminokyselin, až 8 esenciálních olejů a pořádnou dávku vitaminů a minerálů. Pomůže vám taky dodat energii a pokud si ho nechcete dávat po lžičkách k snídani, stačí ho přimíchat do kaše nebo smoothie.

Teff alias milička je bezlepková obilnina plná bílkovin a vápníku, kterou můžete kromě tradiční přípravy chlebových placek také jako základ sladkých kaší, ale i přílohu k masu. K dostání v prodejnách zdravé výživy.

Mana jako nápoj, který hravě nahradí doporučené dávky všech látek vhodné pro tělo, si zamilujete. Jeho příprava je jednoduchá a pokud nestíháte můžete jím nahradit kompletně celý jídelníček. Mana vašemu tělu dá vše, co potřebujete. Mana starter kit seženete na mojemana.cz.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama