Reklama

3 tipy na jednoduché, rychlé (a levné) svačiny „take away“

Co si budeme povídat…
Reklama
10783

Kupovat si denně svačiny do práce nebo do školy není vůbec levná záležitost. Naučte se chystat si rychlé a fit svačinky doma a uvidíte, že na konci měsíce budete překvapená, kolik peněz vám zbylo na účtě. A jsme si stoprocentně jisté, že budete vědět, jak s volnými financemi naložit. 

1. Fit pomazánky. Různých variant a receptů je nespočet. Když budete mít doma vždy základní ingredience jako je tvaroh, bylinky, koření a zelenina, nic nebude vaší dokonalé svačince stát v cestě. Pak už jen stačí plátek žitného chleba a skvělá zdravá svačina je na světě. 

2. Smoothie. Snadnější už to být ani nemůže. Ráno vše nahážete do mixéru, nalijete do stylové lahve a váš den může začít. Navíc vás doma vyrobené smoothie přijde asi tak na třetinu ceny, než kdybyste si ho kupovala kdekoliv venku. 

3. Raw tyčinky. Nejrychlejší a nejjednodušší varianta zdravého snacku. Pokud si raw tyčinku navíc vyrobíte sami doma – požitek z ní bude daleko lepší a bude vám chutnat mnohem líp. Kompletní recept na nejlepší home made tyčinku najdete zde

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Reklama
Reklama