4 tipy, jak být fit i bez diety

Hubněte zdravě a hlavně v klidu...
11525

Jak na to jít bez drastických diet a trápení? Vyzkoušejte naše tipy!

1. Začněte. Důležité je, srovnat si vše v hlavě a rozhodnout se, že začnete a chcete něco změnit. Nedávejte si nesplnitelné cíle, které vás budou jen stresovat. Dejte si reálné cíle a jděte za svým snem krůček po krůčku.

2. Pravidelnost. Je to stará ohraná písnička ale zkrátka funguje. Nastavit si pravidelnost a režim, který budete dodržovat je v cestě za vaši vysněnou postavou nesmírně důležitý bod. 

3. Pohyb. Nemusíte trávit hodiny ve fitku a domů se vracet úplně zničená. Stačí si najít to, co vás nejvíc baví a tomu se věnovat alespoň třikrát v týdnu. 

4. Snídaně. Hodně z nás ráno prostě nestíhá snídat nebo jednoduše nemá čas. Chyba! Snažte se snídat vždycky alespoň něco. Přes noc totiž probíhají v našem těle regenerační procesy, které nás oslabují a proto ráno potřebujeme doplnit energii a nastartovat metabolizmus.

Hubnutí a zdravý životní styl může být i zábava. Stačí k tomu jen tak přistupovat! Držíme vám pěsti a hlavně to při prvním nezdaru nevzdávejte. Hřešit je totiž lidské a kousek čokolády ještě nikdy nikomu neublížil. Věřte nám!

sledujte nás na instagramu