4 tipy, jak nepodvádět při dietě

Nepodvádět při dietě je složitější než se na první pohled může zdát…
10612

Všude kam se hneme voní čerstvé pečivo. Všude jsou čerstvé koláče a dorty, které se dokonale hodí k dopolední kávě. Všude voní fast food a obrázky všemožných sladkostí přímo lemují naši cestu do práce. Jak pak máte odolat a nepodvádět při dietě? Vyzkoušejte naše tipy! 

1. Rozvrhněte si své jídlo! A to do detailu! Vyhněte se nákupnímu středisku (obchodu, restauraci…) v době, kdy máte teprve před obědem (večeří, svačinou…). S hladovým žaludkem snadno podlehnete a koupíte si první voňavou věc, kterou cestou potkáte. A to teď zkrátka nesmíte! 

2. Mějte v kabelce vždy s.o.s. záchranu. Ať už jde o oříšky, raw tyčinky, nebo sušené ovoce, nikdy nevycházejte z domu bez záchranného snacku. Vyhnete se tak vlčímu hladu, který vás může kdykoliv během dne přepadnout. 

3. Kupte si menší džíny. Starý dobrý trik, který funguje. Pokud budete mít v šatníku nový fashion kousek, bude vaše motivace hubnout a nepodvádět větší a intenzivnější. 

4. Odměňujte se. Dovolte si jednou za čas podváděcí jídlo. Jídlo, které můžete i při dietě jednou za čas sníst a poté se opět vrátíte k dietnímu plánu. Dieta pak nevypadá tak striktně a to vám psychicky dost pomůže. Slibujeme.

sledujte nás na instagramu