Reklama

5 tipů, jak začít hubnout bez mučení podle Francouzek

O jejich šarmu a dokonalých postavách i stylu se píšou dlouhé knihy a my máme chuť jejich tipy vyzkoušet bod po bodu.
Reklama
9097

Francouzky jako vzor elegance obdivujeme už dlouho. Baví nás jejich na první pohled nenucený styl a lehkost, s jakou se dokáží pohybovat životem. Baví nás příběhy, které vypráví jen o tom, že správné Francouzky žijí jen z croissantů, sýrů, zeleniny a vína. Že nikdy nenavštíví posilovnu a jsou pořád štíhlé a zpevněné, že nikdy nejsou ve stresu a recept na jejich krásu je schovaný v tom, že jsou zkrátka neustále v pohodě. Nebereme jim to, ale tak trochu tomu všemu nemůžeme uvěřit. Nežijeme zase v takovém pekle, abychom kvůli tomu musely neustále jíst a obalovat nervy a mračit se a pak z toho mít vrásky. A v čem to tedy celé tkví? Francouzky mají jednoduše propracovaný plán.

Odměňujte se kvalitním jídlem

Nehrajte si na veřejnosti na milovnici salátů. Pokud vyrážíte jíst do restaurací a bister, dopřejte si to nejlepší. Kvalitní maso a jiné bílkoviny nic nenahradí a když už se máte chuť obdarovat jídlem, neutrácejte zbytečně za něco, co vám vlastně až zas tak nechutná.

Plánujte

Podle modelky Jeanne Damas je to jednoduché. „Pokud například večer plánuji pít víno, vyvaruju se přes den ovoci a ovocným šťávám.“

Dobré návyky si pěstujte už od mládí

Nečekejte, že až bude nejhůř proděláte zázračnou změnu díky krémům, zdravé stravě a sportu. Všem mínusům, které se mohou na našem těle a tváři objevit je nutné předcházet už od malička. Pijte hodně vody, vynechávejte maximum rafinovaného cukru a nemyslete si, že krémy proti vráskám je dobré začít používat v 50 letech.

Choďte pěšky

I když je to v centru města s čerstvým vzduchem poněkud problematické, fyzickou aktivitu není nikdy dobré podceňovat. Jestli se nechcete mučit v posilovně, musíte být aktivní prostě jen tak na každém kroku.

Milujte se

Koukněte se na sebe do zrcadla a pochvalte se. Zasloužíte si cítit se výjimečná, a kdo jiný by vám měl opakovat, že jste bohyně, než vy sama. Zdravé sebevědomí je polovinou úspěchu.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama